Студенти групи СУм-61 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати».

Гусев Дмитро і Бокоч микола отримали диплом другого ступеня за наукову роботу «Керування процесом індукційного нагріву полімеру», науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Осадчий Микола отримав диплом третього ступеня за проект «Наукова теплиця», науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Толбатов Володимир Аронович.

Конкурс відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 15-18 березня 2017 року.

Комісія відзначила високий рівень розробок та наголосила, що роботи орієнтована на вдосконалення систем управління виконавчими механізмами електроприводів при автоматизації технологічних об'єктів і є актуальними в теперішній час.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників з високими досягненнями! Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!