Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Студенти групи СУм-61 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати».

Гусев Дмитро і Бокоч микола отримали диплом другого ступеня за наукову роботу «Керування процесом індукційного нагріву полімеру», науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Осадчий Микола отримав диплом третього ступеня за проект «Наукова теплиця», науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Толбатов Володимир Аронович.

Конкурс відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 15-18 березня 2017 року.

Комісія відзначила високий рівень розробок та наголосила, що роботи орієнтована на вдосконалення систем управління виконавчими механізмами електроприводів при автоматизації технологічних об'єктів і є актуальними в теперішній час.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників з високими досягненнями! Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!