Студентка групи СУм-51 Лістратенко Катерина взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 навчального року за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

За наукову роботу «Дослідження динамічних характеристик установки сепарації вологи із використанням SCADA-технології» Катерина отримала диплом другого ступеня. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Конкурс відбувся на базі Винницького національного технічного університету 29-30 березня 2017 року.

Комісія відзначила актуальність  розробки.

Вітаємо студентку та ії наукового керівника з високим результатом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і продовжити дослідження в цьому напрямку!