Get Adobe Flash player

Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Дата і час

  24.03.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 

Студентка групи СУм-51 Лістратенко Катерина взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 навчального року за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

За наукову роботу «Дослідження динамічних характеристик установки сепарації вологи із використанням SCADA-технології» Катерина отримала диплом другого ступеня. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

 

Конкурс відбувся на базі Винницького національного технічного університету 29-30 березня 2017 року.

Комісія відзначила актуальність  розробки.

Вітаємо студентку та ії наукового керівника з високим результатом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і продовжити дослідження в цьому напрямку!

 

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

Пошук