Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Студентка групи СУм-51 Лістратенко Катерина взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2016/2017 навчального року за напрямом «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

За наукову роботу «Дослідження динамічних характеристик установки сепарації вологи із використанням SCADA-технології» Катерина отримала диплом другого ступеня. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Конкурс відбувся на базі Винницького національного технічного університету 29-30 березня 2017 року.

Комісія відзначила актуальність  розробки.

Вітаємо студентку та ії наукового керівника з високим результатом! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і продовжити дослідження в цьому напрямку!