Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

В СумДУ за підтримки Британської Ради був проведений пітчинг проектів молодих вчених.

Проект секції комп’ютеризованих систем управління «Впровадження практичного 3D-принтингу в навчальний процес» отримав фінансування від Британської Ради.

Керівник проекту викладач секції КСУ Леонтьєв Петро Володимирович.

Основною метою проекту є підвищення якості практичної частини освіти. Наприклад, модернізація дисциплін студенти зможуть не тільки розробляти тривимірні моделі складних механічних вузлів, але й друкувати їх деталі на 3D-принтері. Що дасть змогу студентам опановувати новітні технології з 3D моделювання та друку. Також студенти зможуть на реальних об'єктах демонструвати результати своїх бакалаврських, магістерських та наукових робіт.

Крім того, в рамках проекту планується провадження методів передачі знань студентам між студентами, що вже мають відповідні компетентності (група 3D-іновацій).