В СумДУ за підтримки Британської Ради був проведений пітчинг проектів молодих вчених.

Проект секції комп’ютеризованих систем управління «Впровадження практичного 3D-принтингу в навчальний процес» отримав фінансування від Британської Ради.

Керівник проекту викладач секції КСУ Леонтьєв Петро Володимирович.

Основною метою проекту є підвищення якості практичної частини освіти. Наприклад, модернізація дисциплін студенти зможуть не тільки розробляти тривимірні моделі складних механічних вузлів, але й друкувати їх деталі на 3D-принтері. Що дасть змогу студентам опановувати новітні технології з 3D моделювання та друку. Також студенти зможуть на реальних об'єктах демонструвати результати своїх бакалаврських, магістерських та наукових робіт.

Крім того, в рамках проекту планується провадження методів передачі знань студентам між студентами, що вже мають відповідні компетентності (група 3D-іновацій).