Get Adobe Flash player

Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Дата і час

  24.03.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

В СумДУ за підтримки Британської Ради був проведений пітчинг проектів молодих вчених.

Проект секції комп’ютеризованих систем управління «Впровадження практичного 3D-принтингу в навчальний процес» отримав фінансування від Британської Ради.  

Керівник проекту викладач секції КСУ Леонтьєв Петро Володимирович.

Основною метою проекту є підвищення якості практичної частини освіти. Наприклад, модернізація дисциплін студенти зможуть не тільки розробляти тривимірні моделі складних механічних вузлів, але й друкувати їх деталі на 3D-принтері. Що дасть змогу студентам опановувати новітні технології з 3D моделювання та друку. Також студенти зможуть на реальних об'єктах демонструвати результати своїх бакалаврських, магістерських та наукових робіт.

Крім того, в рамках проекту планується провадження методів передачі знань студентам між студентами, що вже мають відповідні компетентності (група 3D-іновацій).

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

Пошук