На секції КСУ відбулося засідання секції  "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І  СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2017.

Голова секції – канд. техн. наук, доцент Черв’яков В.Д.

Секретар секції – асистент Панич А.О.

Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 47 тез доповідей. З них 5 робіт - представниками інших ВНЗ і організацій.

Представлені доповіді були оцінені членами комісії як актуальні на даний час в сфері автоматизації. Був відзначено високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Призові місця було розподілено  наступним чином:

I місце зайняв магістрант 5 курсу Бебик Вадим з науковою розробкою «Система керування насосним агрегатом АЖЕ 160» (керівник доцент секції КСУ Соколов С.В.);

II місце зайняв студент 6 курсу Нечипоренко Сергій з науковою розробкою "Підвищення ефективності виробництва за допомогою доповненої реальності" (науковий керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

III місце зайняла магістрантка 5 курсу Чуня Любов з науковою розробкою «Системний аналіз індукційних канальних печей як об’єктів автоматизації» (керівник доцент секції КСУ Черв’яков В.Д.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.

Ознайомитися з роботами наших доповідачів можливо за посиланням:

Організатори конференції