Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

На секції КСУ відбулося засідання секції  "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І  СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2017.

Голова секції – канд. техн. наук, доцент Черв’яков В.Д.

Секретар секції – асистент Панич А.О.

Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 47 тез доповідей. З них 5 робіт - представниками інших ВНЗ і організацій.

Представлені доповіді були оцінені членами комісії як актуальні на даний час в сфері автоматизації. Був відзначено високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Призові місця було розподілено  наступним чином:

I місце зайняв магістрант 5 курсу Бебик Вадим з науковою розробкою «Система керування насосним агрегатом АЖЕ 160» (керівник доцент секції КСУ Соколов С.В.);

II місце зайняв студент 6 курсу Нечипоренко Сергій з науковою розробкою "Підвищення ефективності виробництва за допомогою доповненої реальності" (науковий керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

III місце зайняла магістрантка 5 курсу Чуня Любов з науковою розробкою «Системний аналіз індукційних канальних печей як об’єктів автоматизації» (керівник доцент секції КСУ Черв’яков В.Д.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.

Ознайомитися з роботами наших доповідачів можливо за посиланням:

Організатори конференції