Get Adobe Flash player

Дата і час

  16.01.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

На секції комп’ютеризованих систем управління відбулися захисти магістерських робіт зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика». До захисту було представлено 14 робіт, більшість з яких була оцінена комісією на «відмінно» та «добре».

 

 

 

Захисти пройшли в приємній робочій атмосфері. Всі роботи відповідали вимогам до робіт напряму «Системна інженерія», виконані на високому технічному та науковому рівні з використанням останніх розробок в галузі автоматизації. Комісія, зокрема ії голова Землянко Владислав Григорович,  директор інженерно-технічної компанії  «АВТОМАТИК-ГРУП»  відмітила високий рівень підготовки студентів та якості представлених робіт.

 

Рішенням комісії магістрам секції КСУ було присвоєно кваліфікацію «інженер-дослідник з комп’ютеризованих систем та автоматики».

Лістратенко Катерину і Холодько Сергія представлено на отриманням диплому з відзнакою!

 Колектив секції комп’ютеризованих систем управління вітає випускників з цією знаменною і чудовою подією  і бажає світлого майбутнього і блискучих перспектив, благополуччя в житті і доброї удачі, успіхів і життєвих сил!

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Пошук