Get Adobe Flash player

Головне меню

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Дата і час

  24.03.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

На секції комп’ютеризованих систем управління відбулися захисти магістерських робіт зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика». До захисту було представлено 14 робіт, більшість з яких була оцінена комісією на «відмінно» та «добре».

 

 

 

Захисти пройшли в приємній робочій атмосфері. Всі роботи відповідали вимогам до робіт напряму «Системна інженерія», виконані на високому технічному та науковому рівні з використанням останніх розробок в галузі автоматизації. Комісія, зокрема ії голова Землянко Владислав Григорович,  директор інженерно-технічної компанії  «АВТОМАТИК-ГРУП»  відмітила високий рівень підготовки студентів та якості представлених робіт.

 

Рішенням комісії магістрам секції КСУ було присвоєно кваліфікацію «інженер-дослідник з комп’ютеризованих систем та автоматики».

Лістратенко Катерину і Холодько Сергія представлено на отриманням диплому з відзнакою!

 Колектив секції комп’ютеризованих систем управління вітає випускників з цією знаменною і чудовою подією  і бажає світлого майбутнього і блискучих перспектив, благополуччя в житті і доброї удачі, успіхів і життєвих сил!

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Пошук