Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

На секції комп’ютеризованих систем управління відбулися захисти магістерських робіт зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика». До захисту було представлено 14 робіт, більшість з яких була оцінена комісією на «відмінно» та «добре».

Захисти пройшли в приємній робочій атмосфері. Всі роботи відповідали вимогам до робіт напряму «Системна інженерія», виконані на високому технічному та науковому рівні з використанням останніх розробок в галузі автоматизації. Комісія, зокрема ії голова Землянко Владислав Григорович,  директор інженерно-технічної компанії  «АВТОМАТИК-ГРУП»  відмітила високий рівень підготовки студентів та якості представлених робіт.

Рішенням комісії магістрам секції КСУ було присвоєно кваліфікацію «інженер-дослідник з комп’ютеризованих систем та автоматики».

Лістратенко Катерину і Холодько Сергія представлено на отриманням диплому з відзнакою!

Колектив секції комп’ютеризованих систем управління вітає випускників з цією знаменною і чудовою подією  і бажає світлого майбутнього і блискучих перспектив, благополуччя в житті і доброї удачі, успіхів і життєвих сил!