10 травня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра випускникам факультету електроніки та інформаційних технологій. Вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

Цього року диплом «магістра» отримали 14 випускників спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика»,  два випускника одержали диплом з «відзнакою».

Дорогі випускники! Колектив секції КСУ щиросердечно вітає вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Бажаємо вам, щоб ці роки залишились гарним спогадом в ваших серцях.

Хай доля щедро дарує вам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою вашого успіху.