Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

10 травня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра випускникам факультету електроніки та інформаційних технологій. Вручення дипломів – визначна подія, адже випускний – це остаточне підбиття підсумків  роботи викладачів та студентів, урочисте оприлюднення результатів їхньої спільної плідної праці.

Цього року диплом «магістра» отримали 14 випускників спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика»,  два випускника одержали диплом з «відзнакою».

Дорогі випускники! Колектив секції КСУ щиросердечно вітає вас з успішним закінченням рідного для нас університету. Бажаємо вам, щоб ці роки залишились гарним спогадом в ваших серцях.

Хай доля щедро дарує вам плідну працю, творче натхнення й невичерпну енергію для здійснення задуманого й омріяного. Хай впевненість у собі стане запорукою вашого успіху.