Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Секція комп’ютеризованих систем управління вітає зі вступом у свою дружню та згуртовану родину студентів-першокурсників.

29 серпня з початком нового навчального року студентів-першокурсників привітали завідуючий секції КСУ доцент, кандидат технічних наук Черв’яков Володимир Дмитрович, куратор групи Щокотова Ірина Володимирівна та їнши викладачі секції.

Першокурсників познайомили із студентським самоврядуванням, студентським деканом факультету ЕлІТ, студенткою нашої кафедри Опарій Оксаною та студентськими кураторами їх групи Андріяш Денисом та Татаренковим Костянтином.

Щиро вітаємо першокурсників з початком студентського життя! Нехай роки навчання будуть насичені новими враженнями, знаннями і навиками, що неодмінно відкриють двері в успішне майбутнє!

Колектив секції комп’ютеризованих систем управління.