Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

23.11.2017 Wetter Ostsee

Секція комп’ютеризованих систем управління вітає зі вступом у свою дружню та згуртовану родину студентів-першокурсників.

29 серпня з початком нового навчального року студентів-першокурсників привітали завідуючий секції КСУ доцент, кандидат технічних наук Черв’яков Володимир Дмитрович, куратор групи Щокотова Ірина Володимирівна та їнши викладачі секції.

Першокурсників познайомили із студентським самоврядуванням, студентським деканом факультету ЕлІТ, студенткою нашої кафедри Опарій Оксаною та студентськими кураторами їх групи Андріяш Денисом та Татаренковим Костянтином.

Щиро вітаємо першокурсників з початком студентського життя! Нехай роки навчання будуть насичені новими враженнями, знаннями і навиками, що неодмінно відкриють двері в успішне майбутнє!

Колектив секції комп’ютеризованих систем управління.