23.09.2017 Wetter Ostsee

Секція комп’ютеризованих систем управління вітає зі вступом у свою дружню та згуртовану родину студентів-першокурсників.

29 серпня з початком нового навчального року студентів-першокурсників привітали завідуючий секції КСУ доцент, кандидат технічних наук Черв’яков Володимир Дмитрович, куратор групи Щокотова Ірина Володимирівна та їнши викладачі секції.

Першокурсників познайомили із студентським самоврядуванням, студентським деканом факультету ЕлІТ, студенткою нашої кафедри Опарій Оксаною та студентськими кураторами їх групи Андріяш Денисом та Татаренковим Костянтином.

Щиро вітаємо першокурсників з початком студентського життя! Нехай роки навчання будуть насичені новими враженнями, знаннями і навиками, що неодмінно відкриють двері в успішне майбутнє!

Колектив секції комп’ютеризованих систем управління.