Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

23.11.2017 Wetter Ostsee

Секція КОМП’ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ кафедри КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК з 2016 року розпочинає підготовку фахівців зі спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології" з галузі знань "Автоматизація та приладобудування" за освітньо-кваліфікаційними рівнями БАКАЛАВР та МАГІСТР відповідно до ІV рівня акредитації.

Спеціальність "Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології" - це:

• автоматизоване управління в технічних і технологічних системах

• сучасні інформаційні технології

• системи збору та передачі інформації

• комп'ютерні системи і мережі

• системний аналіз і проектування комп’ютеризованих систем управління

• комп’ютерне оформлення конструкторських документів

• технічні засоби автоматизації

• технології програмування

• програмні засоби систем управління

• мікропроцесорні пристрої та системи

• комп’ютерне моделювання процесів і систем управління

• наукові дослідження з автоматизації технологічних процесів і систем управління

• високий попит на фахівців з автоматики та управління у промисловості, сільському господарстві, будівництві, на транспорті і в інших галузях економіки розвинутих держав світу, зокрема Євросоюзу.

СЕКЦІЯ КСУ ПОЧИНАЄ НАВЧАТИ СТУДЕНТІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ "АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП'ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ"

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ