Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

25.02.2018 Wetter Ostsee

Секція КОМП’ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ кафедри КОМП’ЮТЕРНИХ НАУК з 2016 року розпочинає підготовку фахівців зі спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології" з галузі знань "Автоматизація та приладобудування" за освітньо-кваліфікаційними рівнями БАКАЛАВР та МАГІСТР відповідно до ІV рівня акредитації.

Спеціальність "Автоматизація та комп’ютерно інтегровані технології" - це:

• автоматизоване управління в технічних і технологічних системах

• сучасні інформаційні технології

• системи збору та передачі інформації

• комп'ютерні системи і мережі

• системний аналіз і проектування комп’ютеризованих систем управління

• комп’ютерне оформлення конструкторських документів

• технічні засоби автоматизації

• технології програмування

• програмні засоби систем управління

• мікропроцесорні пристрої та системи

• комп’ютерне моделювання процесів і систем управління

• наукові дослідження з автоматизації технологічних процесів і систем управління

• високий попит на фахівців з автоматики та управління у промисловості, сільському господарстві, будівництві, на транспорті і в інших галузях економіки розвинутих держав світу, зокрема Євросоюзу.

СЕКЦІЯ КСУ ПОЧИНАЄ НАВЧАТИ СТУДЕНТІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ "АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА КОМП'ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ"

ЗАВАНТАЖИТИ БУКЛЕТ