Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) оголошує про початок конкурсу на отримання грантів НТСА.

Метою конкурсного відбору проектів є підтримка наукових досліджень та/або прикладних розробок членів НТСА.

Конкурс оголошується за будь-якими напрямами досліджень і розробок, а проекти можуть мати фундаментальний або прикладний характер.

До участі в конкурсному відборі допускаються як індивідуальні, так і колективні проекти.

Заявки на конкурс приймаються до 31 жовтня 2016 року.

Детальна інформація за посиланням: НТСА Завантажити.

На сайті один гість та відсутні користувачі