23.09.2017 Wetter Ostsee

Тривають конкурси Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на участь у стипендіальних програмах навчання, стажування та підвищення кваліфікації у Німеччині для студентів, аспірантів та викладачів.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає фінансову допомогу учасникам програм: надається  щомісячна стипендія (розмір стипендії залежить від програми та категорії учасників), та, у деяких випадках, покриваються витрати на медичне страхування та проїзд.

Детальніше про програми, а також пакет документів можна дізнатися за посиланням: DAAD Україна.

За консультацією щодо участі у програмах звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків: БІЦ- 308, тел. 68-77-84, e-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .