Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

23.11.2017 Wetter Ostsee

Тривають конкурси Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на участь у стипендіальних програмах навчання, стажування та підвищення кваліфікації у Німеччині для студентів, аспірантів та викладачів.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає фінансову допомогу учасникам програм: надається  щомісячна стипендія (розмір стипендії залежить від програми та категорії учасників), та, у деяких випадках, покриваються витрати на медичне страхування та проїзд.

Детальніше про програми, а також пакет документів можна дізнатися за посиланням: DAAD Україна.

За консультацією щодо участі у програмах звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків: БІЦ- 308, тел. 68-77-84, e-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .