Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Тривають конкурси Німецької служби академічних обмінів (DAAD) на участь у стипендіальних програмах навчання, стажування та підвищення кваліфікації у Німеччині для студентів, аспірантів та викладачів.

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає фінансову допомогу учасникам програм: надається  щомісячна стипендія (розмір стипендії залежить від програми та категорії учасників), та, у деяких випадках, покриваються витрати на медичне страхування та проїзд.

Детальніше про програми, а також пакет документів можна дізнатися за посиланням: DAAD Україна.

За консультацією щодо участі у програмах звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків: БІЦ- 308, тел. 68-77-84, e-mailЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .