Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Секція комп'ютеризованих систем управління проводить ряд практичних занять і лабораторні практикуми з дисциплін «Теорія автоматичного управління», «Методологія аналізу і синтезу автоматизованих динамічних систем», «Мікропроцесорні пристрої та системи» і іншим, спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» з використанням апаратної платформи ARDUINO.

Платформа ARDUINO створена на базі мікроконтролерів сімейства AVR. Основною метою лабораторного практикуму є забезпечення наочної ілюстрації застосування добре відомих класичних і нових принципів управління різними виконавчими механізмами.

Для програмування відповідних налагоджувальних плат студентами вивчаються різні середовища розробки програмного забезпечення: ARDUINOIDE, як базове середовище програмування, а також графічні середовища програмування стандарту МЭК-61131-3 FBDи LAD.

Найближчим часом, з метою розширення технічного кругозору та ерудованості студентів, планується розширення переліку апаратних засобів для проведення практичних занять і лабораторних практикумів з дисциплін спеціальності за рахунок використання налагоджувальних плат на базі мікроконтролерів STM32, а також одноплатних комп'ютерів PASPBERRYPI.

Новий формат лабораторних і практичних занять дозволить студентам спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно - інтегоровані технології" ознайомитися і отримати досвід роботи з сучасними засобами управління і новітніми програмними продуктами.