Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

23.11.2017 Wetter Ostsee

Секція комп'ютеризованих систем управління проводить ряд практичних занять і лабораторні практикуми з дисциплін «Теорія автоматичного управління», «Методологія аналізу і синтезу автоматизованих динамічних систем», «Мікропроцесорні пристрої та системи» і іншим, спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» з використанням апаратної платформи ARDUINO.

Платформа ARDUINO створена на базі мікроконтролерів сімейства AVR. Основною метою лабораторного практикуму є забезпечення наочної ілюстрації застосування добре відомих класичних і нових принципів управління різними виконавчими механізмами.

Для програмування відповідних налагоджувальних плат студентами вивчаються різні середовища розробки програмного забезпечення: ARDUINOIDE, як базове середовище програмування, а також графічні середовища програмування стандарту МЭК-61131-3 FBDи LAD.

Найближчим часом, з метою розширення технічного кругозору та ерудованості студентів, планується розширення переліку апаратних засобів для проведення практичних занять і лабораторних практикумів з дисциплін спеціальності за рахунок використання налагоджувальних плат на базі мікроконтролерів STM32, а також одноплатних комп'ютерів PASPBERRYPI.

Новий формат лабораторних і практичних занять дозволить студентам спеціальності "Автоматизація та комп'ютерно - інтегоровані технології" ознайомитися і отримати досвід роботи з сучасними засобами управління і новітніми програмними продуктами.