Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

23.11.2017 Wetter Ostsee

28 листопада було підбито підсумки першого конкурсу на отримання грантів НТСА.

Переможцями стали сім проектів, які отримають фінансування за кошти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених СумДУ в 2017 році.

Переможцем конкурсу став проект секції комп’ютеризованих систем управління “Система автоматизованого керування  процесом гідропонного вирощування рослин”. Керівник проекту- Олексієнко Галина. Проект отримав 17,5 конкурсних балів і потрапив на трете місце за конкурсним відбором.

Метою конкурсу є підтримка наукових досліджень або прикладних розробок членів НТСА Сумського державного університету. У рамках грантів передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення; матеріальне заохочення виконавців грантових проектів; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах тощо; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних.

Всього в конкурсі взяв участь 31 проект.

Бажаємо керівнику проекту і всієї наукової групі наукових досягнень, отримання бажаних результатів і нових ідей.