23.09.2017 Wetter Ostsee

28 листопада було підбито підсумки першого конкурсу на отримання грантів НТСА.

Переможцями стали сім проектів, які отримають фінансування за кошти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених СумДУ в 2017 році.

Переможцем конкурсу став проект секції комп’ютеризованих систем управління “Система автоматизованого керування  процесом гідропонного вирощування рослин”. Керівник проекту- Олексієнко Галина. Проект отримав 17,5 конкурсних балів і потрапив на трете місце за конкурсним відбором.

Метою конкурсу є підтримка наукових досліджень або прикладних розробок членів НТСА Сумського державного університету. У рамках грантів передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення; матеріальне заохочення виконавців грантових проектів; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах тощо; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних.

Всього в конкурсі взяв участь 31 проект.

Бажаємо керівнику проекту і всієї наукової групі наукових досягнень, отримання бажаних результатів і нових ідей.