Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

28 листопада було підбито підсумки першого конкурсу на отримання грантів НТСА.

Переможцями стали сім проектів, які отримають фінансування за кошти Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених СумДУ в 2017 році.

Переможцем конкурсу став проект секції комп’ютеризованих систем управління “Система автоматизованого керування  процесом гідропонного вирощування рослин”. Керівник проекту- Олексієнко Галина. Проект отримав 17,5 конкурсних балів і потрапив на трете місце за конкурсним відбором.

Метою конкурсу є підтримка наукових досліджень або прикладних розробок членів НТСА Сумського державного університету. У рамках грантів передбачене фінансування на придбання обладнання, матеріалів, програмного забезпечення; матеріальне заохочення виконавців грантових проектів; відрядження й організаційні внески для участі у міжнародних та всеукраїнських наукових конференціях, конкурсах, симпозіумах тощо; придбання наукової літератури або доступу до спеціалізованих баз даних.

Всього в конкурсі взяв участь 31 проект.

Бажаємо керівнику проекту і всієї наукової групі наукових досягнень, отримання бажаних результатів і нових ідей.