Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

23.11.2017 Wetter Ostsee

Сумський державний університет підписав Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності з провідною чеською компанією «Škoda Transportation».

Предметом цього документу є встановлення співпраці між сторонами для реалізації програм академічної мобільності в сфері навчання, зокрема, виробничої практики, студентів Сумського державного університету в компанії «Шкода Транспортейшен» із можливістю залучення до цього проекту профільних вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

Сумський державний університет вже має подібні контракти з багатьма іншими компаніями.

Студенти спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматики» також мають можливість проходження переддипломної практики в цієї компанії. Співпраця з компанією «Škoda Transportation» буде гарним стартом для успішної кар’єри наших випускників.

Щоб взяти  участь у програмі, необхідно надіслати лист на електронну адресу співробітника відділу кадрів за студентським напрямом Міхалу Прату (Michal Prát  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).