23.09.2017 Wetter Ostsee

Сумський державний університет підписав Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності з провідною чеською компанією «Škoda Transportation».

Предметом цього документу є встановлення співпраці між сторонами для реалізації програм академічної мобільності в сфері навчання, зокрема, виробничої практики, студентів Сумського державного університету в компанії «Шкода Транспортейшен» із можливістю залучення до цього проекту профільних вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

Сумський державний університет вже має подібні контракти з багатьма іншими компаніями.

Студенти спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматики» також мають можливість проходження переддипломної практики в цієї компанії. Співпраця з компанією «Škoda Transportation» буде гарним стартом для успішної кар’єри наших випускників.

Щоб взяти  участь у програмі, необхідно надіслати лист на електронну адресу співробітника відділу кадрів за студентським напрямом Міхалу Прату (Michal Prát  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).