Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Сумський державний університет підписав Договір про співпрацю та організацію програм академічної мобільності з провідною чеською компанією «Škoda Transportation».

Предметом цього документу є встановлення співпраці між сторонами для реалізації програм академічної мобільності в сфері навчання, зокрема, виробничої практики, студентів Сумського державного університету в компанії «Шкода Транспортейшен» із можливістю залучення до цього проекту профільних вищих навчальних закладів Чеської Республіки.

Сумський державний університет вже має подібні контракти з багатьма іншими компаніями.

Студенти спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматики» також мають можливість проходження переддипломної практики в цієї компанії. Співпраця з компанією «Škoda Transportation» буде гарним стартом для успішної кар’єри наших випускників.

Щоб взяти  участь у програмі, необхідно надіслати лист на електронну адресу співробітника відділу кадрів за студентським напрямом Міхалу Прату (Michal Prát  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).