Get Adobe Flash player

Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 

РІВЕНЬ АКРЕДИТАЦІЇ ІV

Right Image
  1. Кваліфікація спеціаліста - Інженер з комп’ютерних систем
  2. Кваліфікація магістра – Інженер-дослідник з комп'ютерних систем
  3. Кваліфікація бакалавра – бакалавр з системної інженерії за фаховим спрямуванням комп’ютеризовані системи управління та автоматика (молодший інженер з комп'ютерних систем)

Підготовка фахівців проводиться за денною та заочною формами навчання як на безкоштовній держбюджетній, так і на комерційній основі. Є можливість навчання в екстернатурі.

Терміни навчання за денною (заочною) формою:

Бакалавр з системної інженерії - 4 (5) роки;  Спеціаліст та магістр з систем управління і автоматики - 5 (6) років; 

Випускники коледжів та технікумів за спорідненими спеціальностями приймаються на 2(3) курс зі скороченим відповідно на 1 рік (2 роки) терміном навчання.

Спеціальність "Комп’ютеризовані системи управління та автоматика" - це:

- планування та управління в організаційних, технічних та технологічних системах; - сучасні інформаційні технології; - системний аналіз і проектування комп’ютеризованих інформаційно-управляючих систем; - технічні засоби автоматизації; - програмні засоби систем управління; - системи збору та передачі інформації, у тому числі комп’ютерні мережі; - мікропроцесорні системи та пристрої, їх програмне забезпечення;  - електронна техніка; - комп’ютерне моделювання; - комп’ютерна графіка; - web-технології; - комп’ютерне оформлення конструкторських документів. 

Актуальність спеціальності визначається сучасною тенденцією розвитку – впровадженням комп'ютерних систем автоматики і управління у всіх галузях техніки та технології (промислового виробництва, транспорту, зв'язку, комунального господарства, енергетики та ін.). Фахівці мають високий рівень комп'ютерної, електротехнічної та системотехнічної підготовки, здатні вирішувати задачі автоматизації діючого виробництва і створення нових систем управління на базі інформаційних технологій.

Left ImageОб’єктами професійної діяльності фахівців у галузі системної інженерії є системи та пристрої управління, які реалізовані на мікропроцесорах та ЕОМ, електромеханічні системи автоматизації, автоматизовані технологічні системи, комп’ютеризовані адміністративні та соціальні системи, комп’ютерні мережі.

Right ImageВипускники працевлаштовуються на промислових підприємствах різних форм власності в місті Суми та Сумській області, в закладах науки, освіти, державних органів управління, торгівлі, банків та ін., на посадах управлінського персоналу, пов'язаних з розробкою та експлуатацією засобів автоматизації і комп'ютеризованих систем управління, а саме - інженера в цехах підприємств, наукового співробітника в науково-дослідних організаціях, інженера-конструктора в проектних організаціях, програміста і мережевого адміністратора в обчислювальних центрах.

 

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

Пошук