Get Adobe Flash player

Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дата і час

  22.09.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ ВСТУПУ

В 2016 РОЦІ НА І КУРС 

Приймальна комісія СумДУ допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних загальноосвітніх предметів  з кількістю балів 100 і вище з кожного предмету.  

Напрям підготовки «старий»

Спеціальність

«нова 2016» 

Другий предмет

Третій предмет

 

Системна інженерія

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

 

математика

фізика або іноземна мова*

 Обов'язковим конкурсним предметом за всіма спеціальностями є українська мова та література.

 * Іноземна мова – англійська, німецька, французька мови.

 За всіма напрямами підготовки (спеціальностями ) вага середнього бала документа про повну середню освіту становить 10% середнього бала документа вступника про повну середню освіту, обрахованого за 200-бальною шкалою.

 

 

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Пошук