Get Adobe Flash player

Головне меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

ПЕРЕЛІК КОНКУРСНИХ ПРЕДМЕТІВ ДЛЯ ВСТУПУ

В 2016 РОЦІ НА І КУРС 

Приймальна комісія СумДУ допускає до участі у конкурсному відборі для вступу на навчання вступників на основі повної загальної середньої освіти, які подають сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних загальноосвітніх предметів  з кількістю балів 100 і вище з кожного предмету.  

Напрям підготовки «старий»

Спеціальність

«нова 2016» 

Другий предмет

Третій предмет

 

Системна інженерія

Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

 

математика

фізика або іноземна мова*

 Обов'язковим конкурсним предметом за всіма спеціальностями є українська мова та література.

 * Іноземна мова – англійська, німецька, французька мови.

 За всіма напрямами підготовки (спеціальностями ) вага середнього бала документа про повну середню освіту становить 10% середнього бала документа вступника про повну середню освіту, обрахованого за 200-бальною шкалою.

 

 

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Пошук