Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Аспіранти секції КСУ під керівництвом доцента  Кулінченко Георгія Васильовича прийняли участь у II Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології - 2015», яка проводилась на базі національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

На конференції було представлено безліч наукових робіт і досліджень, які становлять інтерес в області автоматизації, комп'ютерних та інтегрованих технологій.

Аспірант секції КСУ Мозок Євген  зробив доповідь по спільній науковій розробці «Online фіксація параметрів потоку» (Кулінченко Г.В., Леонтьєв П.В., Мозок Є.М., Лістратенко К.О.). http://ihf.kpi.ua/blog/акіт-2015/

Конкурсне журі відзначило актуальність розробки, представленої нашими аспірантами, сучасний підхід до досліджень параметрів потоку і нагородило їх дипломами «за активну участь».

Бажаємо аспірантам подальших успіхів у науковій діяльності!