Аспіранти секції КСУ під керівництвом доцента  Кулінченко Георгія Васильовича прийняли участь у II Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології - 2015», яка проводилась на базі національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

На конференції було представлено безліч наукових робіт і досліджень, які становлять інтерес в області автоматизації, комп'ютерних та інтегрованих технологій.

Аспірант секції КСУ Мозок Євген  зробив доповідь по спільній науковій розробці «Online фіксація параметрів потоку» (Кулінченко Г.В., Леонтьєв П.В., Мозок Є.М., Лістратенко К.О.). http://ihf.kpi.ua/blog/акіт-2015/

Конкурсне журі відзначило актуальність розробки, представленої нашими аспірантами, сучасний підхід до досліджень параметрів потоку і нагородило їх дипломами «за активну участь».

Бажаємо аспірантам подальших успіхів у науковій діяльності!