Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Аспіранти секції КСУ під керівництвом доцента  Кулінченко Георгія Васильовича прийняли участь у II Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології - 2015», яка проводилась на базі національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».

На конференції було представлено безліч наукових робіт і досліджень, які становлять інтерес в області автоматизації, комп'ютерних та інтегрованих технологій.

Аспірант секції КСУ Мозок Євген  зробив доповідь по спільній науковій розробці «Online фіксація параметрів потоку» (Кулінченко Г.В., Леонтьєв П.В., Мозок Є.М., Лістратенко К.О.). http://ihf.kpi.ua/blog/акіт-2015/

Конкурсне журі відзначило актуальність розробки, представленої нашими аспірантами, сучасний підхід до досліджень параметрів потоку і нагородило їх дипломами «за активну участь».

Бажаємо аспірантам подальших успіхів у науковій діяльності!