Get Adobe Flash player

Головне меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

Студенти групи СУ-31 відвідали бібліотечно-інформаційний центр СумДУ. Під час зустрічі першокурсникам була надана інформація про віртуальне користування електронним каталогом бібліотеки.

Співробітники бібліотеки ознайомили студентів зі структурою центру та провели першу лекцію на тему «Користування бібліотекою та читальними залами в ній». Студенти отримали інформацію про заходи, які плануються в літературній вітальні та отримали запрошення на участь у них. Співробітники бібліотеки привітали першокурсників з успішним вступом у СумДУ та побажали успіхів у навчанні!

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

Пошук