Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

К.Т.Н., ДОЦЕНТ

ЗАСТУПНИК ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК

Робоча адреса:

Сумський державний унiверситет
ул. Римського-Корсакова, 2
40007 Суми, Україна

Народився: 30-го листопада 1939 р.,
м. Магнітогорськ, Росія
Сiмейний стан: Одружений

ОСВIТА:

1967-1970: Аспiрантура, Уральський політехнічний інститут, м. Єкатеринбург, Росія;
1957-1962: Челябінський політехнічний інститут, Росія.

ВЧЕНI СТУПЕНI:

1971: Кандидат технічних наук, спецiальнiсть Електрообладнання (Уральський політехнічний інститут, м. Єкатеринбург, Росія);
1962: Інженер-електромеханік, спецiальнiсть Електрифікація промислових підприємств та установок(Челябінський політехнічний інститут, Росія).

КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ:

Вентільний привод з ударним навантаженням та залежним обмеженням струму

ДОСВIД РОБОТИ:

з 2002: Завідувач кафедри Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна;
2000-2002: Доцент, кафедра Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна;
1991-2000: Завідувач кафедри Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна.
1986-1991: Доцент, кафедра Електротехніки і електроніки, Фізико-технічний факультет, Сумський фізико-технологічний інститут, Україна;
1982-1986: Доцент, кафедра Загальної та спеціальної електротехніки, Магнітогорський гірничо-металургійний інститут, Росія;
1976-1982: Завідувач кафедри Вищої математики, Магнітогорський гірничо-металургійний інститут, Росія;
1971-1976: Старший викладач, доцент, кафедра Загальної та спеціальної електротехніки, Магнітогорський гірничо-металургійний інститут, Росія;
1962-1967: Асистент, старший викладач, кафедра Загальної та спеціальної електротехніки, Магнітогорський гірничо-металургійний інститут, Росія.

СПИСОК ОСНОВНИХ ОСТАННIХ ПУБЛIКАЦIЙ:

[1] Гриценко К.Г., Червяков В.Д. Системный подход к решению проблемы энергосбережения при автоматизации процессов водоснабжения. Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. №12 (2002).
[2] Толбатов А.В., Черв'яков В.Д., Щербак Т.Л. Методологія створення автоматизованих систем керування.Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. №9 (2005).
[3] Червяков В.Д., Паныч А.А. Оптимальное по энергозатратам управление процессом рабочего хода платформы летучей пилы. Вісник Національного технічного університету "ХПІ". Харків : НТУ ХПІ. №30 (2008).
[4] Черв’яков В.Д., Сніжко А.А., Гримайло С.В. Системний аналіз класу «Газоперекачувальний агрегат».Компрессорное и энергетическое машиностроение. №3(9) (2007).
[5] Червяков В.Д., Гриценко К.Г. Энергоэффективный метод дискретно-непрерывного управления насосными станциями системы водоснабжения Восточно-европейский журнал передовых технологий. №6/2(18) (2005).
[6] Червяков В.Д., Паныч А.А. Синтез объектно-ориентированных систем управления технологическими машинами на этапе концептуального проектирования. Компрессорное и энергетическое машиностроение. №2(2) (2005).
[7] Червяков В.Д., Темченко С.А. Объектное моделирование компрессорных установок с винтовыми исполнительными механизмами. Компрессорное и энергетическое машиностроение. №1(3) (2006).
[8] Червяков В.Д., Крупник О.О. Об'єктний аналіз технологічної системи нагнітання в доменному виробництві.Восточно-европейский журнал передовых технологий. №4/1(28) (2007).

УЧАСТЬ В НАУКОВИХ ПРОЕКТАХ:

з 2009: Концептуальне проектування інтелектуальних систем управління об'єктами загальнотехнічного призначення
Мiнiстерство освiти i науки України, № 5436\0108u000673.
2005 -2009: Об'єктно-орієнтовані системи управління процесами руху технологічних машин.
Мiнiстерство освiти i науки України, № 5436\0105u009179.

ДОСВIД ВИКЛАДАННЯ:

з 1962: Дисципліни: Автоматизований електропривод, Електромеханічні системи автоматичного керування та електроприводи, Теорія інформації, Дослідження операцій.
НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ:
1981: Почетная грамота министерства высшего и среднего специального образования РСФСР.
2005: Почесна грамота міністерства освіти і науки України.
2009: Почесна грамота ректорату Сумського Державного Університету.

ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ:

Член редколегії науково-технічного журналу "Автоматика. Автоматизація. Електротехнічні комплекси і системи".
Член науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України з напряму "Системна інженерія".