Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

АСИСТЕНТ

СЕКЦІЯ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Робоча адреса:
Сумський державний унiверситет
ул. Римського-Корсакова, 2
40007 Суми, Україна

Народився: 28-го грудня 1974 р.,
м. Суми, Україна
Сiмейний стан: Одружений

ОСВIТА:

1997-2000: Аспiрантура, Сумський державний університет, Україна;
1992-1997: Сумський державний університет, Україна.

ВЧЕНI СТУПЕНI:

1997: Інженер-системотехнік, спецiальнiсть Системи управління і автоматики (Сумський державний університет, Україна).

КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ:

Готується до захисту диссертаційна робота на тему "Ресурсозберігаюча електромеханічна система керування процесами руху несучого органу летучої пили"

ДОСВIД РОБОТИ:

з 2002: Старший викладач, кафедра Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна;
2001-2002: Асистент, кафедра Компютеризованих систем управління, фізико-технічний факультет, Сумський державний унiверситет, Україна.

СПИСОК ОСНОВНИХ ОСТАННIХ ПУБЛIКАЦIЙ:

[1] Червяков В.Д., Паныч А.А. Оптимальное по энергозатратам управление процессом рабочего хода платформы летучей пилы. Вісник Національного технічного університету "ХПІ". Харків : НТУ ХПІ. №30 (2008).
[2] Червяков В.Д., Паныч А.А. Анализ законов движения электропривода несущего органа летучей пилы методом компьютерного моделирования. Збірник наукових праць Дніпродзержинського державного технічного університету (технічні науки). Тематичний випуск "Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика". Дніпродзержинськ: ДДТУ.(2007).
[3] Панич А.О., Петренко М.О. Обмеження ривка в двохрежимній системі управління електропривода несучого органа летучої пили. Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського. Кременчук: КДПУ. Вип. 3/2007(44) (2007).
[4] Червяков В.Д., Паныч А.А. Синтез объектно-ориентированных систем управления технологическими машинами на этапе концептуального проектирования. Компрессорное и энергетическое машиностроение. №2(2) (2005).
[5] Паныч А.А., Червяков В.Д. Алгоритм формирования закона движения несущего органа летучей пилы.Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського. Кременчук: КДПУ. Вип. 4/2005(33). (2005).

УЧАСТЬ В НАУКОВИХ ПРОЕКТАХ:

з 2009: Концептуальне проектування інтелектуальних систем управління об'єктами загальнотехнічного призначення
Мiнiстерство освiти i науки України, № 5436\0108u000673.
2005 -2009: Об'єктно-орієнтовані системи управління процесами руху технологічних машин.
Мiнiстерство освiти i науки України, № 5436\0105u009179.

ДОСВIД ВИКЛАДАННЯ:

з 2001: Дисципліни: Програмні засоби систем управління, Системи програмного керування, Обчислювальні методи та моделювання в динамічних системах, Комп’ютерна графіка, Теорія автоматичного керування.

ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ:

Завідувач проблемної лабораторії системотехнічних досліджень кафедри КСУ, помічник завідуючого кафедри з наукової роботи.

На сайті один гість та відсутні користувачі