АСИСТЕНТ

Сiмейний стан: Одружений

ОСВIТА:

1997-2000: Аспiрантура, Сумський державний університет, Україна;
1992-1997: Сумський державний університет, Україна.

ВЧЕНI СТУПЕНI:

1997: Інженер-системотехнік, спецiальнiсть Системи управління і автоматики (Сумський державний університет, Україна).

КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ:

Готується до захисту диссертаційна робота на тему "Ресурсозберігаюча електромеханічна система керування процесами руху несучого органу летучої пили"

ДОСВIД РОБОТИ:

з 2002: Старший викладач, кафедра Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна;
2001-2002: Асистент, кафедра Компютеризованих систем управління, фізико-технічний факультет, Сумський державний унiверситет, Україна.

СПИСОК ОСНОВНИХ ОСТАННIХ ПУБЛIКАЦIЙ:

[1] Червяков В.Д., Паныч А.А. Оптимальное по энергозатратам управление процессом рабочего хода платформы летучей пилы. Вісник Національного технічного університету "ХПІ". Харків : НТУ ХПІ. №30 (2008).
[2] Червяков В.Д., Паныч А.А. Анализ законов движения электропривода несущего органа летучей пилы методом компьютерного моделирования. Збірник наукових праць Дніпродзержинського державного технічного університету (технічні науки). Тематичний випуск "Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика". Дніпродзержинськ: ДДТУ.(2007).
[3] Панич А.О., Петренко М.О. Обмеження ривка в двохрежимній системі управління електропривода несучого органа летучої пили. Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського. Кременчук: КДПУ. Вип. 3/2007(44) (2007).
[4] Червяков В.Д., Паныч А.А. Синтез объектно-ориентированных систем управления технологическими машинами на этапе концептуального проектирования. Компрессорное и энергетическое машиностроение. №2(2) (2005).
[5] Паныч А.А., Червяков В.Д. Алгоритм формирования закона движения несущего органа летучей пилы.Вісник Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського. Кременчук: КДПУ. Вип. 4/2005(33). (2005).

УЧАСТЬ В НАУКОВИХ ПРОЕКТАХ:

з 2009: Концептуальне проектування інтелектуальних систем управління об'єктами загальнотехнічного призначення
Мiнiстерство освiти i науки України, № 5436\0108u000673.
2005 -2009: Об'єктно-орієнтовані системи управління процесами руху технологічних машин.
Мiнiстерство освiти i науки України, № 5436\0105u009179.

ДОСВIД ВИКЛАДАННЯ:

з 2001: Дисципліни: Програмні засоби систем управління, Системи програмного керування, Обчислювальні методи та моделювання в динамічних системах, Комп’ютерна графіка, Теорія автоматичного керування.

ІНША ДІЯЛЬНІСТЬ:

Завідувач проблемної лабораторії системотехнічних досліджень кафедри КСУ, помічник завідуючого кафедри з наукової роботи.