Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

К.Ф.-М.Н., ДОЦЕНТ

СЕКЦІЯ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Робоча адреса:
Сумський державний унiверситет
ул. Римського-Корсакова, 2
40007 Суми, Україна

Народився: 23-го грудня 1971 р.,
м. Свердловськ, Луганська обл., Україна
Сiмейний стан: Не одружений

ОСВIТА:

1996-1999: Аспiрантура, Сумський державний університет, Україна;
1991-1996: Сумський державний університет, Україна.

ВЧЕНI СТУПЕНI:

2000: Кандидат фізико-математичних наук, спецiальнiсть Фізика твердого тіла (Сумський державний університет, Україна);
1996: Інженер-фізик, спецiальнiсть Фiзична електронiка (Сумський державний університет, Україна).

КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ:

Модифікація властивостей поверхні матеріалів на основі сполук титану

ДОСВIД РОБОТИ:

з 2009: Доцент, кафедра Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна;
2004-2009: Доцент, кафедра Фізичної електроніки , фізико-технічний факультет, Сумський державний унiверситет, Україна;
2000-2004: Старший викладач, кафедра Фізичної електроніки, фізико-технічний факультет, Сумський державний унiверситет, Україна;

СПИСОК ОСНОВНИХ ОСТАННIХ ПУБЛIКАЦIЙ:

[1] Погребняк А.Д., Кульментьева О.П., Кшнякин В.С., Тюрин Ю.Н., Соколов С.В. и др. Морфология, элементный и фазовый состав поверхностного слоя, полученного микродуговым оксидированием на сплаве AL-Mg-Mn. Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. №10 (2003).
[2] Соколов С.В., Базиль О.О. Морфологія сплаву Ті-41V-18AI після іонної імплантації та обробки НСЕП. Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. №4 (2008).
[3] Соколов С.В., Базиль О.О. Тенденції розвитку міжнародної співпраці українських університетів. Збірник праць Міжнародної науково-практичної конференції "Інновації в педагогічній освіті Європейського простору", м. Полтава (2009).

УЧАСТЬ В НАУКОВИХ ПРОЕКТАХ:

з 2009: Дослідження інноваційних технологій в системі освіти. Мiнiстерство освiти i науки України, № 109u007602.

ДОСВIД ВИКЛАДАННЯ:

з 2000: Дисципліни: Електрофізичні вакуумні прилади, Методи і засоби терапії і реабілітації, Фізичне материалознавство, Біомедичні вимірювальні перетворювачі, Основи модіфікації поверхні, Теорія поля, Квантова електроніка, Вакуумна та плазмова електроніка, Оптимальні та адаптивні системи, Локальні обчислювальні мережі, Автоматизація виробничих процесів і мікропроцесорна техніка.