Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

К.Ф.-М.Н., ДОЦЕНТ

СЕКЦІЯ КОМП'ЮТЕРИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ

Робоча адреса:
Сумський державний унiверситет
ул. Римського-Корсакова, 2
40007 Суми, Україна

Народився: 23-го грудня 1971 р.,
м. Свердловськ, Луганська обл., Україна
Сiмейний стан: Не одружений

ОСВIТА:

1996-1999: Аспiрантура, Сумський державний університет, Україна;
1991-1996: Сумський державний університет, Україна.

ВЧЕНI СТУПЕНI:

2000: Кандидат фізико-математичних наук, спецiальнiсть Фізика твердого тіла (Сумський державний університет, Україна);
1996: Інженер-фізик, спецiальнiсть Фiзична електронiка (Сумський державний університет, Україна).

КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ:

Модифікація властивостей поверхні матеріалів на основі сполук титану

ДОСВIД РОБОТИ:

з 2009: Доцент, кафедра Компютеризованих систем управління, факультет Електроніки та інформаційних технологій, Сумський державний унiверситет, Україна;
2004-2009: Доцент, кафедра Фізичної електроніки , фізико-технічний факультет, Сумський державний унiверситет, Україна;
2000-2004: Старший викладач, кафедра Фізичної електроніки, фізико-технічний факультет, Сумський державний унiверситет, Україна;

СПИСОК ОСНОВНИХ ОСТАННIХ ПУБЛIКАЦIЙ:

[1] Погребняк А.Д., Кульментьева О.П., Кшнякин В.С., Тюрин Ю.Н., Соколов С.В. и др. Морфология, элементный и фазовый состав поверхностного слоя, полученного микродуговым оксидированием на сплаве AL-Mg-Mn. Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. №10 (2003).
[2] Соколов С.В., Базиль О.О. Морфологія сплаву Ті-41V-18AI після іонної імплантації та обробки НСЕП. Вісник Сумського державного університету. Серія технічні науки. №4 (2008).
[3] Соколов С.В., Базиль О.О. Тенденції розвитку міжнародної співпраці українських університетів. Збірник праць Міжнародної науково-практичної конференції "Інновації в педагогічній освіті Європейського простору", м. Полтава (2009).

УЧАСТЬ В НАУКОВИХ ПРОЕКТАХ:

з 2009: Дослідження інноваційних технологій в системі освіти. Мiнiстерство освiти i науки України, № 109u007602.

ДОСВIД ВИКЛАДАННЯ:

з 2000: Дисципліни: Електрофізичні вакуумні прилади, Методи і засоби терапії і реабілітації, Фізичне материалознавство, Біомедичні вимірювальні перетворювачі, Основи модіфікації поверхні, Теорія поля, Квантова електроніка, Вакуумна та плазмова електроніка, Оптимальні та адаптивні системи, Локальні обчислювальні мережі, Автоматизація виробничих процесів і мікропроцесорна техніка.