Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

У 1991 – 95 рр. здійснювався випуск інженерів зі спеціальностей "Електропривод і автоматизація промислових установок", "Автоматизація машинобудівного виробництва", "Робототехнічні системи і комплекси", у 1996 – 99 рр. здійснювався випуск інженерів зі спеціальності "Автоматика і управління в технічних системах", з 2000 - випуск спеціалістів зі спеціальності "Системи управління і автоматики" за напрямом підготовки "Комп'ютеризовані системи, автоматика і управління".

З 2006 р. здійснюється підготовка фахівців зі спеціальності "Комп’ютеризовані системи управління та автоматика" напряму підготовки 6.050201 - "Системна інженерія".
У липні 2009 року на базі кафедри Комп'ютеризованих систем управління створено регіональний навчально-науковий центр СумДУ «Промислові інформаційні технології, електроніка та приводи» (Центр «ПІТЕП»).