Get Adobe Flash player

Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ / КРАЩІ СТУДЕНТИ

На кафедрі проводиться науково-дослідна робота з наукових напрямів "Методологія синтезу об'єктно-орієнтованих систем управління", "Технічні засоби повітряно енергетичних комплексів", "Інформаційно-вимірювальна техніка технологічних систем".
Right ImageВикладачами кафедри проводяться наукові дослідження з держбюджетної теми № 5436\0108u000673 "Концептуальне проектування інтелектуальних систем управління об?єктами загальнотехнічного призначення". Керівник роботи – доцент кафедри КСУ Самедов Юсіф Фахратович.

У 2002 році захищена кандидатська дисертація на тему "Автоматизоване енергозберігаюче управління насосною станцією системи водопостачання" (Гриценко К.Г.) за спеціальністю 05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів.
У 2003 році захищена дисертація "Структура, фазовий склад та механічні властивості покрить на основі системи Ti-C" (Павлов А.В.) за спеціальністю 01.04.07 - Фізика твердого тіла.
У 2009 році відбувся захист дисертації " Моделювання хвильових процесів у електродинамічних системах підсилювача на ефекті Сміта-Парселла " (Журба В.О.) за спеціальністю 01.04.01 – фізика приладів, елементів і систем.

У квітні 2013 р. Захищено диссертаційну роботу на тему: "Інформаційна технологія аналізу динаміки процесів функціонування газотурбінної установки"(Толбатов А.В.) за спеціальностю 05.13.06 - Інформаційні технології.  Готуються до захисту дисертації "Ресурсозберігаюча електромеханічна система керування процесами руху несучого органу летучої пили" (Панич А.О.)  Щорічно викладачі та аспіранти кафедри публікують 7-8 наукових статей у фахових журналах та збірниках наукових праць.

 

Left ImageСтуденти у період навчання беруть участь в науково-дослідних роботах, що проводяться на кафедрі. Кращі студенти після закінчення навчання в університеті можуть продовжувати навчання в аспірантурі при кафедрі за спеціальностями "Інформаційні технології", "Системи і процеси керування", "Автоматизація процесів керування".

Щорічно викладачі, аспіранти та студенти кафедри представляють 10-15 доповідей на науково-технічних конференціях СумДУ та інших вищих навчальних закладів, а також доповіді на міжнародних науково-технічних конференціях.

Щорічно студенти 4-5 курсів приймають участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямами "Електротехніка і електромеханіка", "Інформатика, кібернетика і автоматизація", Всеукраїнських олімпіадах за спеціальністю "Системи управління і автоматики", з навчальної дисципліни "Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем", з навчальної дисципліни "Електротехніка" і отримують дипломи переможців.

Right ImageДипломи ІІ ступеня:

Доброжан О.А., гр.СУ-71 «Розробка магнітопружного датчика тиску» (керівник доц. Соколов С.В.) Омельченко Я.А., Чергинець Д.А., гр. СУ-62 «Розробка вантажного ліфта» (керівник доц. Толбатов В.А.)
Дипломи ІІI ступеня:

Чечетов Д.І., гр.СУ-91 «Створення мобільного робота з локальною системою орієнтування для сільського господарства» (керівник асистент Толбатов А.В.) Косенко М.С., гр.СУ-71 «Оптимізація параметрів робочого ходу електропривода летучої пили» (керівник ст. викл. Панич А.О.)

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Пошук