Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Керівник лабораторії - заст. зав. кафедри комп’ютерних наук, зав. секції КСУ,

к.т.н., доцент Червяков Володимир Дмитрович.

Завідувач лабораторії –  асистент кафедри КН секції КСУ

Панич Андрій Олександрович.

Проблемна лабораторія системотехнічних досліджень створена, як структурний підрозділ секції комп'ютеризованих систем управління (КСУ) з метою підвищення рівня підготовки фахівців з системотехніки, рівня наукових досліджень викладачів, співробітників, аспірантів, студентів та впровадження результатів досліджень у промисловості України.

Основні завдання лабораторії:

- виконання теоретичних, методичних та методологічних науково-дослідних робіт (НДР) з

проблем управління в технологічних та електромеханічних системах;

- сприяння зростанню кваліфікації науково-педагогічних кадрів університету та інженерних

кадрів промислових підприємств регіону;

- модернізація та розвиток учбової, методичної та науково-дослідницької бази секції;

- залучення співробітників університету і студентів до виконання науково-дослідних робіт.

Основні функції лабораторії:

- вивчення проблематики промислових підприємств регіону з проблем системотехніки

(автоматизації виробництва, комп'ютеризації процесів управління в технологічних системах,

енергозбереження в електромеханічних системах та ін.);

- матеріально-технічне забезпечення НДР;

- надання лабораторної бази студентам і співробітникам університету для проведення

досліджень та задоволення потреб навчального процесу, в тому числі для виконання

випускних робіт бакалаврів і дипломних проектів (робіт), а також проходження виробничої та

переддипломної практики;