Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Керівник лабораторії - заст. зав. кафедри комп’ютерних наук, зав. секції КСУ,

к.т.н., доцент Червяков Володимир Дмитрович.

Завідувач лабораторії –  асистент кафедри КН секції КСУ

Панич Андрій Олександрович.

Проблемна лабораторія системотехнічних досліджень створена, як структурний підрозділ секції комп'ютеризованих систем управління (КСУ) з метою підвищення рівня підготовки фахівців з системотехніки, рівня наукових досліджень викладачів, співробітників, аспірантів, студентів та впровадження результатів досліджень у промисловості України.

Основні завдання лабораторії:

- виконання теоретичних, методичних та методологічних науково-дослідних робіт (НДР) з

проблем управління в технологічних та електромеханічних системах;

- сприяння зростанню кваліфікації науково-педагогічних кадрів університету та інженерних

кадрів промислових підприємств регіону;

- модернізація та розвиток учбової, методичної та науково-дослідницької бази секції;

- залучення співробітників університету і студентів до виконання науково-дослідних робіт.

Основні функції лабораторії:

- вивчення проблематики промислових підприємств регіону з проблем системотехніки

(автоматизації виробництва, комп'ютеризації процесів управління в технологічних системах,

енергозбереження в електромеханічних системах та ін.);

- матеріально-технічне забезпечення НДР;

- надання лабораторної бази студентам і співробітникам університету для проведення

досліджень та задоволення потреб навчального процесу, в тому числі для виконання

випускних робіт бакалаврів і дипломних проектів (робіт), а також проходження виробничої та

переддипломної практики;