Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

03 лютого 2014 р. на базі секції Комп’ютеризованих систем управління відбулася координаційна рада «Сумської міської ради старшокласників». У рамках цього заходу було проведено розумну лекцію «Захоплююча автоматика».

Перед майбутніми абітурієнтами виступив доцент секції КСУ кафедри КН Кулінченко Георгій Васильович. У своєму виступі лектор зосередив увагу на перевагах спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та можливості працевлаштування після її закінчення. Асистент секції КСУ показав школярам Робототехнічний комплекс, обладнання фірми SIEMENS для систем управління технологічними процесами. Після демонстрації лабораторного обладнання викладачі розповіли про правила прийому до СумДУ і перелік конкурсних предметів необхідних для вступу на факультет Електроніки та інформаційних технологій.

На зустріч завітав директор культурно-мистецького центру СумДУ Левченко Роман Миколайович з пропозицією співпраці в культурно-масовій сфері та активісти студентського самоврядування.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, задавалися питання, було обговорено можливість проведення подібних лекцій за участі старшокласників різних шкіл.