03 лютого 2014 р. на базі секції Комп’ютеризованих систем управління відбулася координаційна рада «Сумської міської ради старшокласників». У рамках цього заходу було проведено розумну лекцію «Захоплююча автоматика».

Перед майбутніми абітурієнтами виступив доцент секції КСУ кафедри КН Кулінченко Георгій Васильович. У своєму виступі лектор зосередив увагу на перевагах спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та можливості працевлаштування після її закінчення. Асистент секції КСУ показав школярам Робототехнічний комплекс, обладнання фірми SIEMENS для систем управління технологічними процесами. Після демонстрації лабораторного обладнання викладачі розповіли про правила прийому до СумДУ і перелік конкурсних предметів необхідних для вступу на факультет Електроніки та інформаційних технологій.

На зустріч завітав директор культурно-мистецького центру СумДУ Левченко Роман Миколайович з пропозицією співпраці в культурно-масовій сфері та активісти студентського самоврядування.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, задавалися питання, було обговорено можливість проведення подібних лекцій за участі старшокласників різних шкіл.

На сайті один гість та відсутні користувачі