Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

03 лютого 2014 р. на базі секції Комп’ютеризованих систем управління відбулася координаційна рада «Сумської міської ради старшокласників». У рамках цього заходу було проведено розумну лекцію «Захоплююча автоматика».

Перед майбутніми абітурієнтами виступив доцент секції КСУ кафедри КН Кулінченко Георгій Васильович. У своєму виступі лектор зосередив увагу на перевагах спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та можливості працевлаштування після її закінчення. Асистент секції КСУ показав школярам Робототехнічний комплекс, обладнання фірми SIEMENS для систем управління технологічними процесами. Після демонстрації лабораторного обладнання викладачі розповіли про правила прийому до СумДУ і перелік конкурсних предметів необхідних для вступу на факультет Електроніки та інформаційних технологій.

На зустріч завітав директор культурно-мистецького центру СумДУ Левченко Роман Миколайович з пропозицією співпраці в культурно-масовій сфері та активісти студентського самоврядування.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері, задавалися питання, було обговорено можливість проведення подібних лекцій за участі старшокласників різних шкіл.