Get Adobe Flash player

Головне меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

18 лютого на базі секції комп’ютеризованих систем управління (КСУ) кафедри комп’ютерних наук факультету ЕлІТ була проведена ознайомча екскурсія для учнів 11 класів Сумської загальноосвітньої школи №21 під керівництвом класного керівника. Захід був організований в рамках профорієнтаційної роботи секції КСУ  з майбутніми абітурієнтами СумДУ.

 

З вступним словом до майбутніх студентів звернувся завідувач секції КСУ, доцент Володимир Дмитрович Черв’яков. Він розповів школярам про переваги спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та перспективи вступу до факультету Електроніки та інформаційних технологій.

В ході зустрічі учні ознайомились з комплексною навчальною лабораторією секції. Старшим викладачем  Андрієм Олександровичем Паничем було продемонстровано роботу робототехнічного комплексу та програмованого логічного контролеру фірми  SIEMENS.

У рамках зустрічі була проведена розумна лекція «Робототехніка визначає майбутнє». Студенти старшокурсники під керівництвом доцента кафедри КН Толбатова Володимира Ароновича показали майбутнім студентам свої досягнення з наукової роботи. Школярам було продемонстровано модель фрезерного станка з числовим програмним управлінням, а також  систему управління роботом-машиною за допомогою безпровідної мережі WI-FI.

Зустріч пройшла в дружній обстановці. Школярі з захопленням слухали викладачів та задавали питання. 

 

 

 

КРОК У СВІТ АВТОМАТИКИ

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

Пошук