Get Adobe Flash player

Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дата і час

  22.09.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

18 лютого на базі секції комп’ютеризованих систем управління (КСУ) кафедри комп’ютерних наук факультету ЕлІТ була проведена ознайомча екскурсія для учнів 11 класів Сумської загальноосвітньої школи №21 під керівництвом класного керівника. Захід був організований в рамках профорієнтаційної роботи секції КСУ  з майбутніми абітурієнтами СумДУ.

 

З вступним словом до майбутніх студентів звернувся завідувач секції КСУ, доцент Володимир Дмитрович Черв’яков. Він розповів школярам про переваги спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та перспективи вступу до факультету Електроніки та інформаційних технологій.

В ході зустрічі учні ознайомились з комплексною навчальною лабораторією секції. Старшим викладачем  Андрієм Олександровичем Паничем було продемонстровано роботу робототехнічного комплексу та програмованого логічного контролеру фірми  SIEMENS.

У рамках зустрічі була проведена розумна лекція «Робототехніка визначає майбутнє». Студенти старшокурсники під керівництвом доцента кафедри КН Толбатова Володимира Ароновича показали майбутнім студентам свої досягнення з наукової роботи. Школярам було продемонстровано модель фрезерного станка з числовим програмним управлінням, а також  систему управління роботом-машиною за допомогою безпровідної мережі WI-FI.

Зустріч пройшла в дружній обстановці. Школярі з захопленням слухали викладачів та задавали питання. 

 

 

 

КРОК У СВІТ АВТОМАТИКИ

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Пошук