Get Adobe Flash player

Дата і час

  21.11.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

На базі секції комп’ютеризованих систем управління (КСУ) кафедри комп’ютерних наук була проведена ознайомча екскурсія для учнів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей. Захід був організований в рамках профорієнтаційної роботи секції КСУ  з майбутніми абітурієнтами СумДУ.

 З вступним словом до майбутніх студентів звернувся завідувач секції КСУ, доцент Володимир Дмитрович Черв’яков. Він розповів школярам про переваги спеціальності «Автоматика та комп’ютерно-їнтегровані технологіївтоматика та комп’ютерно-їнтегровані технології» та перспективи вступу до факультету Електроніки та інформаційних технологій.

В ході зустрічі учні ознайомились з комплексною навчальною лабораторією секції. Старшим викладачем  Андрієм Олександровичем Паничем було продемонстровано роботу робототехнічного комплексу та програмованого логічного контролеру фірми  SIEMENS.

У рамках зустрічі викладач секції КСУ Берест Олег Борисович ознайомив учнів з сучасними мультимедійними методами подання інформації, з елементами інтерактивності, а також продемонстрував школярам віртуальний тренажер по збірці комп’ютера.

Зустріч пройшла в дружній обстановці. Школярі з захопленням слухали викладачів та задавали питання. 

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Пошук