Get Adobe Flash player

Головне меню

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Дата і час

  23.09.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

З метою покращення навчального процесу на підприємстві "Укрросметал" (філія секції КСУ) проводятся лабораторні роботи з дисципліни "Автоматизоване управління в технічних системах" під керівництвом доцента секції КСУ Толбатова Володимира Ароновича.

Новий формат лабораторного практикуму полягає в тому, що студенти безпосередньо в механічному цеху вивчають сучасне обладнання та системи автоматизованого управління ним. 

Об'єктами вивчення є токарні, фрезерні й розточні станки з числовим програмним управлінням. Студенти приймають безпосередню участь у налаштуванні, програмуванні цих станків, що є неоціненним досвідом для майбутніх фахівців з системної інженерії.

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

Пошук