Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Студенти секції Комп’ютеризованих систем управління кафедри комп’ютерних наук щорічно приймають участь і перемагають у II турі конкурсу Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням.

Студенти групи СУ-01 Свинаренко Денис та Коробов Артем взяли участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2013/2014 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати» та отримали диплом першого ступеня за наукову роботу «Моделювання системи дозування полімерних композицій на базі крокового двигуна». Конкурс відбувався на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 24-25 квітня 2014 року. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент Кулінченко Георгій Васильович.

Комісія відзначила високий рівень розробки та наголосила, що робота орієнтована  на рішення сучасних завдань системної інженерії.

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукового керівника з високими досягненнями! Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!