Get Adobe Flash player

Головне меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ / КРАЩІ СТУДЕНТИ

На кафедрі проводиться науково-дослідна робота з наукових напрямів "Методологія синтезу об'єктно-орієнтованих систем управління", "Технічні засоби повітряно енергетичних комплексів", "Інформаційно-вимірювальна техніка технологічних систем".
Right ImageВикладачами кафедри проводяться наукові дослідження з держбюджетної теми № 5436\0108u000673 "Концептуальне проектування інтелектуальних систем управління об?єктами загальнотехнічного призначення". Керівник роботи – доцент кафедри КСУ Самедов Юсіф Фахратович.

У 2002 році захищена кандидатська дисертація на тему "Автоматизоване енергозберігаюче управління насосною станцією системи водопостачання" (Гриценко К.Г.) за спеціальністю 05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів.
У 2003 році захищена дисертація "Структура, фазовий склад та механічні властивості покрить на основі системи Ti-C" (Павлов А.В.) за спеціальністю 01.04.07 - Фізика твердого тіла.
У 2009 році відбувся захист дисертації " Моделювання хвильових процесів у електродинамічних системах підсилювача на ефекті Сміта-Парселла " (Журба В.О.) за спеціальністю 01.04.01 – фізика приладів, елементів і систем.

У квітні 2013 р. Захищено диссертаційну роботу на тему: "Інформаційна технологія аналізу динаміки процесів функціонування газотурбінної установки"(Толбатов А.В.) за спеціальностю 05.13.06 - Інформаційні технології.  Готуються до захисту дисертації "Ресурсозберігаюча електромеханічна система керування процесами руху несучого органу летучої пили" (Панич А.О.)  Щорічно викладачі та аспіранти кафедри публікують 7-8 наукових статей у фахових журналах та збірниках наукових праць.

 

Left ImageСтуденти у період навчання беруть участь в науково-дослідних роботах, що проводяться на кафедрі. Кращі студенти після закінчення навчання в університеті можуть продовжувати навчання в аспірантурі при кафедрі за спеціальностями "Інформаційні технології", "Системи і процеси керування", "Автоматизація процесів керування".

Щорічно викладачі, аспіранти та студенти кафедри представляють 10-15 доповідей на науково-технічних конференціях СумДУ та інших вищих навчальних закладів, а також доповіді на міжнародних науково-технічних конференціях.

Щорічно студенти 4-5 курсів приймають участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямами "Електротехніка і електромеханіка", "Інформатика, кібернетика і автоматизація", Всеукраїнських олімпіадах за спеціальністю "Системи управління і автоматики", з навчальної дисципліни "Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем", з навчальної дисципліни "Електротехніка" і отримують дипломи переможців.

Right ImageДипломи ІІ ступеня:

Доброжан О.А., гр.СУ-71 «Розробка магнітопружного датчика тиску» (керівник доц. Соколов С.В.) Омельченко Я.А., Чергинець Д.А., гр. СУ-62 «Розробка вантажного ліфта» (керівник доц. Толбатов В.А.)
Дипломи ІІI ступеня:

Чечетов Д.І., гр.СУ-91 «Створення мобільного робота з локальною системою орієнтування для сільського господарства» (керівник асистент Толбатов А.В.) Косенко М.С., гр.СУ-71 «Оптимізація параметрів робочого ходу електропривода летучої пили» (керівник ст. викл. Панич А.О.)

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

Пошук