На секції КСУ відбулося засідання секції "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2016.

Голова секції – канд. техн. наук, доцент Черв’яков В.Д.
Секретар секції – асистент Панич А.О.

Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 40 тез доповідей. З них 23 роботи - представниками інших ВНЗ і організацій.

Представлені доповіді були оцінені членами комісії як актуальні на даний час в сфері автоматизації. Був відзначено високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Призові місця було розподілено  наступним чином:

I місце зайняв студент 4 курсу Нечипоренко Сергій з науковою розробкою "Дослідження алгоритмів комп’ютерного зору та розпізнавання об’єктів на двомірних зображеннях" (науковий керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

II місце зайняла магістрантка 5 курсу Лістратенко Катерина з науковою розробкою «Дослідження режимів охолоджувача при сепарації вологи» (керівник доцент секції КСУ Кулінченко Г.В.);

III місце зайняла магістрантка 5 курсу Крючкова Анастасія з науковою розробкою «Моделювання системи керування ходовим візком прольотних кранів» (керівник доцент секції КСУ Соколов С.В.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.

Ознайомитися з роботами наших доповідачів можливо за посиланням:

Організатори конференції