Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

22.09.2017 Wetter Ostsee

На секції КСУ відбулося засідання секції "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2016.

Голова секції – канд. техн. наук, доцент Черв’яков В.Д.
Секретар секції – асистент Панич А.О.

Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 40 тез доповідей. З них 23 роботи - представниками інших ВНЗ і організацій.

Представлені доповіді були оцінені членами комісії як актуальні на даний час в сфері автоматизації. Був відзначено високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Призові місця було розподілено  наступним чином:

I місце зайняв студент 4 курсу Нечипоренко Сергій з науковою розробкою "Дослідження алгоритмів комп’ютерного зору та розпізнавання об’єктів на двомірних зображеннях" (науковий керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

II місце зайняла магістрантка 5 курсу Лістратенко Катерина з науковою розробкою «Дослідження режимів охолоджувача при сепарації вологи» (керівник доцент секції КСУ Кулінченко Г.В.);

III місце зайняла магістрантка 5 курсу Крючкова Анастасія з науковою розробкою «Моделювання системи керування ходовим візком прольотних кранів» (керівник доцент секції КСУ Соколов С.В.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.

Ознайомитися з роботами наших доповідачів можливо за посиланням:

Організатори конференції