Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

24.02.2018 Wetter Ostsee

На секції КСУ відбулося засідання секції "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2016.

Голова секції – канд. техн. наук, доцент Черв’яков В.Д.
Секретар секції – асистент Панич А.О.

Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 40 тез доповідей. З них 23 роботи - представниками інших ВНЗ і організацій.

Представлені доповіді були оцінені членами комісії як актуальні на даний час в сфері автоматизації. Був відзначено високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Призові місця було розподілено  наступним чином:

I місце зайняв студент 4 курсу Нечипоренко Сергій з науковою розробкою "Дослідження алгоритмів комп’ютерного зору та розпізнавання об’єктів на двомірних зображеннях" (науковий керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

II місце зайняла магістрантка 5 курсу Лістратенко Катерина з науковою розробкою «Дослідження режимів охолоджувача при сепарації вологи» (керівник доцент секції КСУ Кулінченко Г.В.);

III місце зайняла магістрантка 5 курсу Крючкова Анастасія з науковою розробкою «Моделювання системи керування ходовим візком прольотних кранів» (керівник доцент секції КСУ Соколов С.В.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.

Ознайомитися з роботами наших доповідачів можливо за посиланням:

Організатори конференції