Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

На секції КСУ відбулося засідання секції  "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І  СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2015. Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 36 тез доповідей. З них 14 робіт - представниками інших ВНЗ і організацій.

Члени комісії відзначили високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Особливо були відмічені наступні роботи та доповіді:

Студентки 5 курсу Буряк Ірини "Частотне регулювання електроприводом компресорної станції" (науковий керівник доцент секції КСУ Павлов А.В.);

Студента 4 курсу Ямкіна Максима «Розробка інтелектуальної системи керування двигуном внутрішнього згорання на киснево-водневому паливі» (керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

Студента 5 курсу Лихмана Владислав «Система керування станціями водопостачання (керівник доцент секції КСУ Кулінченко Г.В.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.