На секції КСУ відбулося засідання секції  "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І  СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2015. Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 36 тез доповідей. З них 14 робіт - представниками інших ВНЗ і організацій.

Члени комісії відзначили високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Особливо були відмічені наступні роботи та доповіді:

Студентки 5 курсу Буряк Ірини "Частотне регулювання електроприводом компресорної станції" (науковий керівник доцент секції КСУ Павлов А.В.);

Студента 4 курсу Ямкіна Максима «Розробка інтелектуальної системи керування двигуном внутрішнього згорання на киснево-водневому паливі» (керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

Студента 5 курсу Лихмана Владислав «Система керування станціями водопостачання (керівник доцент секції КСУ Кулінченко Г.В.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.