Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

На секції КСУ відбулося засідання секції  "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І  СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2015. Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу,  ВНЗ України.

Всього було опубліковано 36 тез доповідей. З них 14 робіт - представниками інших ВНЗ і організацій.

Члени комісії відзначили високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій.

Особливо були відмічені наступні роботи та доповіді:

Студентки 5 курсу Буряк Ірини "Частотне регулювання електроприводом компресорної станції" (науковий керівник доцент секції КСУ Павлов А.В.);

Студента 4 курсу Ямкіна Максима «Розробка інтелектуальної системи керування двигуном внутрішнього згорання на киснево-водневому паливі» (керівник доцент секції КСУ Толбатов В.А.);

Студента 5 курсу Лихмана Владислав «Система керування станціями водопостачання (керівник доцент секції КСУ Кулінченко Г.В.).

Вітаємо учасників конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.