Get Adobe Flash player

Дата і час

  21.11.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 

Студенти четвертого курсу секції Комп’ютеризованих систем управління Шикура Андрій, Шикура Олександр та Костян Олександр проходили переддипломну практику в  польській компанії «Аiut». http://www.aiut.com/ru/

Компанія має багаторічний досвід роботи на Польському і зарубіжному ринках. Займається проектуванням, програмним забезпеченням, постачанням, монтажем та пусконалагодженням систем управління виробництвом, здійснює завдання в сфері робототехніки і мехатроніки, розробила сучасну технологію дистанційного відліку лічильників тепла, газу.

В ході практики наша студенти працювали у відділі автоматики, де виконували роботи з розробки додатків для збора інформації з промислового сканера, у відділі інформатики, де виконували роботи по  налагодженню і тестуванню JAVA-додатків для промислового сканера, а також у відділі телеметрії, який займається програмуванням вимірювальних пристроїв APPULSE і налагоджування плати STL для збору даних.

Студенти-практиканти набули досвіду роботи в сфері автоматизації виробництва, оцінили переваги роботи в крупній компанії і підготували матеріали для своїх дипломних проектів.

Секція КСУ сподівається продовжити співпрацю з компанією «Аiut» і надалі організовувати практику студентам своєї секції в Польщі.

 

 

 

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Пошук