Get Adobe Flash player

Головне меню

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 

Студенти четвертого курсу секції Комп’ютеризованих систем управління Шикура Андрій, Шикура Олександр та Костян Олександр проходили переддипломну практику в  польській компанії «Аiut». http://www.aiut.com/ru/

Компанія має багаторічний досвід роботи на Польському і зарубіжному ринках. Займається проектуванням, програмним забезпеченням, постачанням, монтажем та пусконалагодженням систем управління виробництвом, здійснює завдання в сфері робототехніки і мехатроніки, розробила сучасну технологію дистанційного відліку лічильників тепла, газу.

В ході практики наша студенти працювали у відділі автоматики, де виконували роботи з розробки додатків для збора інформації з промислового сканера, у відділі інформатики, де виконували роботи по  налагодженню і тестуванню JAVA-додатків для промислового сканера, а також у відділі телеметрії, який займається програмуванням вимірювальних пристроїв APPULSE і налагоджування плати STL для збору даних.

Студенти-практиканти набули досвіду роботи в сфері автоматизації виробництва, оцінили переваги роботи в крупній компанії і підготували матеріали для своїх дипломних проектів.

Секція КСУ сподівається продовжити співпрацю з компанією «Аiut» і надалі організовувати практику студентам своєї секції в Польщі.

 

 

 

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

Пошук