Get Adobe Flash player

Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дата і час

  22.09.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 

Студенти четвертого курсу секції Комп’ютеризованих систем управління Шикура Андрій, Шикура Олександр та Костян Олександр проходили переддипломну практику в  польській компанії «Аiut». http://www.aiut.com/ru/

Компанія має багаторічний досвід роботи на Польському і зарубіжному ринках. Займається проектуванням, програмним забезпеченням, постачанням, монтажем та пусконалагодженням систем управління виробництвом, здійснює завдання в сфері робототехніки і мехатроніки, розробила сучасну технологію дистанційного відліку лічильників тепла, газу.

В ході практики наша студенти працювали у відділі автоматики, де виконували роботи з розробки додатків для збора інформації з промислового сканера, у відділі інформатики, де виконували роботи по  налагодженню і тестуванню JAVA-додатків для промислового сканера, а також у відділі телеметрії, який займається програмуванням вимірювальних пристроїв APPULSE і налагоджування плати STL для збору даних.

Студенти-практиканти набули досвіду роботи в сфері автоматизації виробництва, оцінили переваги роботи в крупній компанії і підготували матеріали для своїх дипломних проектів.

Секція КСУ сподівається продовжити співпрацю з компанією «Аiut» і надалі організовувати практику студентам своєї секції в Польщі.

 

 

 

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

Пошук