Get Adobe Flash player

Дата і час

  21.11.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 

Під цим гаслом пройшла ознайомча екскурсія старшокласників Сумської загальноосвітньої школи №11 з секцією комп’ютеризованих систем управління кафедри комп’ютерних наук. Захід був організований в рамках профорієнтаційної роботи секції КСУ  з майбутніми абітурієнтами СумДУ.

 З вступним словом до майбутніх студентів звернувся завідувач секції КСУ, доцент Володимир Дмитрович Черв’яков. Він розповів школярам про переваги спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та перспективи вступу до факультету Електроніки та інформаційних технологій.

В ході зустрічі учні ознайомились з комплексною навчальною лабораторією секції. Старшим викладачем  Андрієм Олександровичем Паничем був продемонстрований робототехнічний комплекс та програмований логічний контролер фірми  SIEMENS.

У рамках зустрічі аспіранти секції КСУ розповіли майбутнім студентам про свої наукові досягнення і розробки. Зокрема аспірант Леонтьєв Петро зі своїм науковим керівником Кулінченко Георгієм Васильовичем продемонстрували роботу системи з вимірювання розміру крапель в газі.

Зустріч пройшла в дружній обстановці. Школярі з захопленням слухали викладачів та задавали питання. 

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Пошук