Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Під керівництвом завуча школи Паламарчук В.В. Захід був організований в рамках профорієнтаційної роботи секції КСУ з майбутніми абітурієнтами СумДУ.

З вступним словом до майбутніх студентів звернувся завідувач секції КСУ, доцент Володимир Дмитрович Черв’яков та доцент секції Толбатов Володимир Аронович. Вони розповіли школярам про переваги спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та перспективи вступу до факультету Електроніки та інформаційних технологій.

В ході зустрічі учні ознайомились з комплексною навчальною лабораторією секції. Старшим викладачем Андрієм Олександровичем Паничем було продемонстровано роботу робототехнічного комплексу та програмованого логічного контролеру фірми SIEMENS.

Зустріч пройшла в дружній обстановці. Школярі з захопленням слухали викладачів та задавали питання.

На сайті один гість та відсутні користувачі