Під керівництвом завуча школи Паламарчук В.В. Захід був організований в рамках профорієнтаційної роботи секції КСУ з майбутніми абітурієнтами СумДУ.

З вступним словом до майбутніх студентів звернувся завідувач секції КСУ, доцент Володимир Дмитрович Черв’яков та доцент секції Толбатов Володимир Аронович. Вони розповіли школярам про переваги спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика» та перспективи вступу до факультету Електроніки та інформаційних технологій.

В ході зустрічі учні ознайомились з комплексною навчальною лабораторією секції. Старшим викладачем Андрієм Олександровичем Паничем було продемонстровано роботу робототехнічного комплексу та програмованого логічного контролеру фірми SIEMENS.

Зустріч пройшла в дружній обстановці. Школярі з захопленням слухали викладачів та задавали питання.