Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

22.09.2017 Wetter Ostsee

19-20 квітня на базі СумДУ був проведений спільний семінар за участю представників промислових підприємств Сумщини, дочірнього підприємства «Siemens Україна»а також викладачів і студентів факультетів ЕлІТ і ТеСЕТ. Із промислових підприємств Сумщини прийняли участь у семінарі:

СНВО ім. М.В. Фрунзе, ПАТ Хімпром, ПАТ Насосенергомаш, ВНІІ АЕН та ін.

Семінар відкрив начальник регіонального навчально-наукового центру «Промислові інформаційні технології, електроніка та приводи» доцент Толбатов В.А., який розповів про досягнення СумДУ в останні роки а також наголосив на необхідності підтримувати тісний контакт з підприємствами міста та області з метою впровадження наукових проектів та працевлаштування наших випускників.

Представниками фірми «Siemens Україна» була зроблена доповідь на  тему: «Інновації Siemens у галузі автоматизації, АСУТП і контрольно - вимірювальної техніки».

Був проведен аналіз існуючих  програмованих контролерів типу S7-200, S7-300, S7-400, які в даний час є базовими для автоматизації в промисловості. Однак для підвищення ефективності функціонування систем автоматизації фірма Siemens пропонує нові версії контролерів типу S7-1200, S7-1500. Програмовані контролери Simatic S7-1200 здатні вирішувати логічні завдання управління, завдання автоматичного регулювання на більш високому рівні ніж S7-200, S7-300, S7-400. Як новизна управління – переміщення по координатам, виконання математичної обробки інформації.

Інноваційний програмований контролер S7-1500 базується на подальшому розвитку та вдосконаленні функціональних можливостей. Мовні розширення пакету Step-7 гарантують отримання незаперечних переваг нового контролера, який може забезпечувати повну діагностику технологічного обладнання, систему захисту та безпеки, може забезпечувати технічний облік споживаних енергоресурсів (електроенергія, газ, вода), що є дуже важливим в даний час.

За тематикою контрольно-вимірювальних приладів було представлено і зроблено доповідь про функціонування приладів по вимірюванню тиску, температури, витрати, рівня, ваговимірювання, газова аналітика. Дані прилади відповідають всім міжнародним правилам, мають високу точність вимірювання та сертифікацію в Україні.

Із 31 представника промислових підприємств, присутніх на зустрічі, 24 є випускниками нашого університету. Вони поділилися зі студентами своїм досвідом роботи на сучасному виробництві і розповіли про переваги застосування продукції кампанії Siemens у своїх дипломних проектах і в подальшій роботі.