Get Adobe Flash player

Головне меню

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Дата і час

  24.02.2018 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 19 листопада викладачі секції комп'ютеризованих систем управління відвідали ПАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе» з метою ознайомлення з сучасними діючими системами автоматики, контролю та вимірювання на виробництві а також обговорення проблем в області автоматизації виробництва з керівниками підприємства.

 

У центральної заводської лабораторії викладачі ознайомилися з новою автоматизованою системою вимірювань і перевірки якості продукції.

Разом з головним інженером об'єднання Козюля О. Д. та заступником головного інженера з автоматизації Костенко С.М. були обумовлені проблеми в області автоматизації хімічного та компресорного виробництва, металообробного обладнання, насосного устаткування.

Викладачі секції відвідали ковальське виробництво з його унікальним обладнанням-пресом зусиллям 2000 тонн і кольцераскаточной машиною.

Підсумком зустрічі стала домовленість керівників підприємства і співробітників секції про організацію семінару з метою розгляду технічних питань з модернізації автоматизованих систем та співробітництва в цьому напрямку.

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

Пошук