Get Adobe Flash player

Головне меню

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Дата і час

  23.09.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 19 листопада викладачі секції комп'ютеризованих систем управління відвідали ПАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе» з метою ознайомлення з сучасними діючими системами автоматики, контролю та вимірювання на виробництві а також обговорення проблем в області автоматизації виробництва з керівниками підприємства.

 

У центральної заводської лабораторії викладачі ознайомилися з новою автоматизованою системою вимірювань і перевірки якості продукції.

Разом з головним інженером об'єднання Козюля О. Д. та заступником головного інженера з автоматизації Костенко С.М. були обумовлені проблеми в області автоматизації хімічного та компресорного виробництва, металообробного обладнання, насосного устаткування.

Викладачі секції відвідали ковальське виробництво з його унікальним обладнанням-пресом зусиллям 2000 тонн і кольцераскаточной машиною.

Підсумком зустрічі стала домовленість керівників підприємства і співробітників секції про організацію семінару з метою розгляду технічних питань з модернізації автоматизованих систем та співробітництва в цьому напрямку.

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Пошук