Get Adobe Flash player

Дата і час

  21.11.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

 19 листопада викладачі секції комп'ютеризованих систем управління відвідали ПАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе» з метою ознайомлення з сучасними діючими системами автоматики, контролю та вимірювання на виробництві а також обговорення проблем в області автоматизації виробництва з керівниками підприємства.

 

У центральної заводської лабораторії викладачі ознайомилися з новою автоматизованою системою вимірювань і перевірки якості продукції.

Разом з головним інженером об'єднання Козюля О. Д. та заступником головного інженера з автоматизації Костенко С.М. були обумовлені проблеми в області автоматизації хімічного та компресорного виробництва, металообробного обладнання, насосного устаткування.

Викладачі секції відвідали ковальське виробництво з його унікальним обладнанням-пресом зусиллям 2000 тонн і кольцераскаточной машиною.

Підсумком зустрічі стала домовленість керівників підприємства і співробітників секції про організацію семінару з метою розгляду технічних питань з модернізації автоматизованих систем та співробітництва в цьому напрямку.

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Пошук