З метою покращення навчального процесу а також підготовки старшокурсників до дипломного проектування, лабораторні роботи з дисципліни "Автоматизоване управління в технічних системах" в гр.СУ-01 проводяться на підприємстві ПАТ СНПО ім. М.В. Фрунзе (філія секції КСУ)  під керівництвом доцента секції КСУ Толбатова Володимира Ароновича.

Новий формат лабораторного практикуму полягає в тому, що студенти безпосередньо в Центральної заводської лабораторії та механічному цеху вивчають сучасне обладнання та системи автоматизованого управління ним. У центральної заводської лабораторії студенти ознайомилися з новою автоматизованою системою вимірювань і перевірки якості продукції.

Об'єктами вивчення в механічному цеху є токарні, фрезерні й розточні станки з числовим програмним управлінням.  Студенти приймають безпосередню участь у налаштуванні, програмуванні цих станків, що є неоціненним досвідом для майбутніх фахівців з системної інженерії.