Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

З метою покращення навчального процесу а також підготовки старшокурсників до дипломного проектування, лабораторні роботи з дисципліни "Автоматизоване управління в технічних системах" в гр.СУ-01 проводяться на підприємстві ПАТ СНПО ім. М.В. Фрунзе (філія секції КСУ)  під керівництвом доцента секції КСУ Толбатова Володимира Ароновича.

Новий формат лабораторного практикуму полягає в тому, що студенти безпосередньо в Центральної заводської лабораторії та механічному цеху вивчають сучасне обладнання та системи автоматизованого управління ним. У центральної заводської лабораторії студенти ознайомилися з новою автоматизованою системою вимірювань і перевірки якості продукції.

Об'єктами вивчення в механічному цеху є токарні, фрезерні й розточні станки з числовим програмним управлінням.  Студенти приймають безпосередню участь у налаштуванні, програмуванні цих станків, що є неоціненним досвідом для майбутніх фахівців з системної інженерії.