Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

З метою покращення навчального процесу а також підготовки старшокурсників до дипломного проектування, лабораторні роботи з дисципліни "Автоматизоване управління в технічних системах" в гр.СУ-01 проводяться на підприємстві ПАТ СНПО ім. М.В. Фрунзе (філія секції КСУ)  під керівництвом доцента секції КСУ Толбатова Володимира Ароновича.

Новий формат лабораторного практикуму полягає в тому, що студенти безпосередньо в Центральної заводської лабораторії та механічному цеху вивчають сучасне обладнання та системи автоматизованого управління ним. У центральної заводської лабораторії студенти ознайомилися з новою автоматизованою системою вимірювань і перевірки якості продукції.

Об'єктами вивчення в механічному цеху є токарні, фрезерні й розточні станки з числовим програмним управлінням.  Студенти приймають безпосередню участь у налаштуванні, програмуванні цих станків, що є неоціненним досвідом для майбутніх фахівців з системної інженерії.