Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Студент групи СУ-21 Гусев Дмитро взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати» та отримав диплом першого ступеня за наукову роботу «Дослідження можливостей підвищення механічного моменту ДКР».

Конкурс відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 17-20 березня 2016 року. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Комісія відзначила високий рівень розробки та наголосила, що робота орієнтована на вдосконалення систем управління виконавчими механізмами електроприводів при автоматизації технологічних об'єктів.

Вітаємо переможця конкурсу та його наукового керівника з високими досягненнями! Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!

На сайті один гість та відсутні користувачі