Студент групи СУ-21 Гусев Дмитро взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати» та отримав диплом першого ступеня за наукову роботу «Дослідження можливостей підвищення механічного моменту ДКР».

Конкурс відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 17-20 березня 2016 року. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Комісія відзначила високий рівень розробки та наголосила, що робота орієнтована на вдосконалення систем управління виконавчими механізмами електроприводів при автоматизації технологічних об'єктів.

Вітаємо переможця конкурсу та його наукового керівника з високими досягненнями! Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!