Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Студент групи СУ-21 Гусев Дмитро взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати» та отримав диплом першого ступеня за наукову роботу «Дослідження можливостей підвищення механічного моменту ДКР».

Конкурс відбувся на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 17-20 березня 2016 року. Науковий керівник роботи к.т.н., доцент секції Комп’ютеризованих систем управління Кулінченко Георгій Васильович.

Комісія відзначила високий рівень розробки та наголосила, що робота орієнтована на вдосконалення систем управління виконавчими механізмами електроприводів при автоматизації технологічних об'єктів.

Вітаємо переможця конкурсу та його наукового керівника з високими досягненнями! Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!

На сайті один гість та відсутні користувачі