Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

14 квітня на базі Національного гірничого університету у м. Дніпропетровськ відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика».

В олімпіаді прийняли участь студенти секції комп’ютеризованих систем управління кафедри комп’ютерних наук Галаган Олександр групи СУ-01 та Кабанов Олександр групи СУс-31. Хлопці показали високі знання зі спеціальних дисциплін та посіли призові місця.

З 25 учасників з різних ВНЗ України наші студенти отримали дипломи ІІ та ІІІ місця. За високі результати в оволодінні SCADA-системою zenon компанії COPA-DATA наша команда нагороджена дипломом переможця І ступеня.

Бажаємо студентам нових зрушень на науковій ниві.