Get Adobe Flash player

Дата і час

  21.11.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

23 квітня 2013р. на секції КСУ відбулося засідання секції 3 "АВТОМАТИКА, ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА І СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ" науково-технічної конференції "ІНФОРМАТИКА, МАТЕМАТИКА, АВТОМАТИКА" ІМА::2012. Учасниками конференції були викладачі та студенти нашого ВУЗу, ВНЗ України. 

Всього було опубліковано 27 тез доповідей. З них 8 робіт - представниками інших ВНЗ і організацій. 

 

Члени комісії відзначили високий рівень підготовки наукових робіт, сучасний підхід до вирішення проблем автоматизації виробничих процесів. Була відзначена актуальність і новизна робіт, пов'язана з використанням перспективних відновлювальних джерел енергії та енергоефективних технологій. 

Переможцем конференції стала студентка 5 курсу Олексієнко Галина з науковою роботою "Аналіз багатовимірних систем автоматичного керування побудованих на основі геометрично прогресивних форм" (науковий керівник доцент секції КСУ Павлов А.В.). 

Друге місце отримав студент 5 курсу Бондаренко Олександр з науковою розробкою "Моделювання дискретних типових ланок систем автоматичного керування на основі мікроконтролерів" (науковий керівник доцент секції КСУ Войченко Г.І.) 

Третє місце посіли студенти 2 курсу Ямкін Максим та Таран Ігор за розробку «Створення двигуна внутрішнього згорання, який працює на киснево-водневому паливі з відновлюваних джерел» (керівник асистент секції КСУ Толбатов А.В.) 

Вітаємо переможців конференції!! Бажаємо не зупинятися на досягнутих результатах, продовжувати наукові розробки і отримувати нові результати.

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Пошук