Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Студенти секції КСУ щорічно приймають участь і перемагають у II турі Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням. Студент групи СУ-91 Ковригін Олег отримав диплом II ступеня за наукову роботу "Автоматизація процесів в ГПА" за спеціальністю "Електричні машини та апарати" (науковий керівник доцент секції КСУ В.А. Толбатов). Конференція проводилася на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. Членами жюрі було відмічено актуальність даної теми та сучасний підхід до автоматизації газоперекачуючих агрегатів.

В галузі "Електротехніка та електромеханіка" переможцями стали студенти 5 курсу групи СУ-71 Білоус Ярослав та Кокотов Віталій з науковою роботою "Лабораторна установка дослідження приводів з перетворювачем виду руху" (науковий керівник ст. викладач секції КСУ А. О. Панич). Вони отримали дипломи ІІ ступеня у Дніпродзержинському державному технічному університеті. Було відмічено цінність розробки з можливістю подальшого впровадження в учбовий процес.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо студентам подальших успіхів у науковій діяльності!