Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Студенти секції КСУ щорічно приймають участь і перемагають у II турі Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням. Студент групи СУ-91 Ковригін Олег отримав диплом II ступеня за наукову роботу "Автоматизація процесів в ГПА" за спеціальністю "Електричні машини та апарати" (науковий керівник доцент секції КСУ В.А. Толбатов). Конференція проводилася на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. Членами жюрі було відмічено актуальність даної теми та сучасний підхід до автоматизації газоперекачуючих агрегатів.

В галузі "Електротехніка та електромеханіка" переможцями стали студенти 5 курсу групи СУ-71 Білоус Ярослав та Кокотов Віталій з науковою роботою "Лабораторна установка дослідження приводів з перетворювачем виду руху" (науковий керівник ст. викладач секції КСУ А. О. Панич). Вони отримали дипломи ІІ ступеня у Дніпродзержинському державному технічному університеті. Було відмічено цінність розробки з можливістю подальшого впровадження в учбовий процес.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо студентам подальших успіхів у науковій діяльності!