Студенти секції КСУ щорічно приймають участь і перемагають у II турі Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням. Студент групи СУ-91 Ковригін Олег отримав диплом II ступеня за наукову роботу "Автоматизація процесів в ГПА" за спеціальністю "Електричні машини та апарати" (науковий керівник доцент секції КСУ В.А. Толбатов). Конференція проводилася на базі Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського. Членами жюрі було відмічено актуальність даної теми та сучасний підхід до автоматизації газоперекачуючих агрегатів.

В галузі "Електротехніка та електромеханіка" переможцями стали студенти 5 курсу групи СУ-71 Білоус Ярослав та Кокотов Віталій з науковою роботою "Лабораторна установка дослідження приводів з перетворювачем виду руху" (науковий керівник ст. викладач секції КСУ А. О. Панич). Вони отримали дипломи ІІ ступеня у Дніпродзержинському державному технічному університеті. Було відмічено цінність розробки з можливістю подальшого впровадження в учбовий процес.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо студентам подальших успіхів у науковій діяльності!