Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Студенти секції Комп’ютеризованих систем управління кафедри комп’ютерних наук щорічно приймають участь і перемагають у II турі конкурсу Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням.

Студентка групи СУ-21 Доценко Світлана взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» та отримала диплом третього ступеняза наукову

роботу «Алгоритмічне забезпечення процесу координаційного керування виконавчими механізмами летучої пили».
Конкурс відбувся на базі Вінницького національного технічного університету. Науковий керівник роботи, асистент секції КСУ Панич Андрій Олександрович.
Конкурсне журі відзначило високий рівень наукової новизни та практичну перспективність розробки.

Бажаємо Світлані та ії керівнику подальших перемог!

На сайті один гість та відсутні користувачі