Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Студенти секції Комп’ютеризованих систем управління кафедри комп’ютерних наук щорічно приймають участь і перемагають у II турі конкурсу Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням.

Студентка групи СУ-21 Доценко Світлана взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» та отримала диплом третього ступеняза наукову

роботу «Алгоритмічне забезпечення процесу координаційного керування виконавчими механізмами летучої пили».
Конкурс відбувся на базі Вінницького національного технічного університету. Науковий керівник роботи, асистент секції КСУ Панич Андрій Олександрович.
Конкурсне журі відзначило високий рівень наукової новизни та практичну перспективність розробки.

Бажаємо Світлані та ії керівнику подальших перемог!