Студенти секції Комп’ютеризованих систем управління кафедри комп’ютерних наук щорічно приймають участь і перемагають у II турі конкурсу Всеукраїнських студентських наукових робіт. Цей рік став не виключенням.

Студентка групи СУ-21 Доценко Світлана взяла участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2015/2016 навчального року з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» та отримала диплом третього ступеняза наукову

роботу «Алгоритмічне забезпечення процесу координаційного керування виконавчими механізмами летучої пили».
Конкурс відбувся на базі Вінницького національного технічного університету. Науковий керівник роботи, асистент секції КСУ Панич Андрій Олександрович.
Конкурсне журі відзначило високий рівень наукової новизни та практичну перспективність розробки.

Бажаємо Світлані та ії керівнику подальших перемог!