Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

23.09.2017 Wetter Ostsee

Студенти та співробітники кафедри КН (секції КСУ) 30 листопада відвідали засідання Сумського бізнес клубу (http://vk.com/businessclubsumy), яке відбулося у літературній вітальні БІЦ (бібліотека СумДУ). На зустріч були запрошені успішні підприємці Олександр Худотеплий (віце-президент клубу) та Дмитро Живицький (колишній випускник СумДУ, директор інженерно-технічного центру "Сучасні технології безпеки").

Вони щойно повернулися з навчання у Німеччині, де підвищували свою кваліфікацію протягом місяця, та поділилися своїми враженнями та набутими знаннями. Навчання відбувалося у м. Кельн на базі TÜV Rheinland Group (http://ru.wikipedia.org/wiki/T%C3%9CV_Rheinland_Group) – міжнародного концерну, що займається сертифікацією, технічним наглядом, різноманітними перевірками та ін.

Значну частину навчальної програми займали практичні заняття у формі ознайомлення з різноманітними виробництвами потужного, середнього та малого бізнесу, спілкування з робітниками, інженерами та власниками фірм. Дмитро та Олександр докладно розповіли про організацію виробництва на відвіданих ними фірмах та заводах, принципи ведення бізнесу у Німеччині, особливо відмітили складові, що дозволяють успішно конкурувати у сучасних умовах та підтримувати на бездоганному рівні всесвітньо відому німецьку якість продукції.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Розповідь викликала велике зацікавлення студентів та інших присутніх, відбулося живе обговорення важливих моментів сучасного виробництва європейського рівня, можливих шляхів співробітництва та побудови і модернізації різноманітних виробництв України.