Get Adobe Flash player

Дата і час

  21.11.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

Студенти та співробітники кафедри КН (секції КСУ) 30 листопада відвідали засідання Сумського бізнес клубу (http://vk.com/businessclubsumy), яке відбулося у літературній вітальні БІЦ (бібліотека СумДУ). На зустріч були запрошені успішні підприємці Олександр Худотеплий (віце-президент клубу) та Дмитро Живицький (колишній випускник СумДУ, директор інженерно-технічного центру "Сучасні технології безпеки").

Вони щойно повернулися з навчання у Німеччині, де підвищували свою кваліфікацію протягом місяця, та поділилися своїми враженнями та набутими знаннями. Навчання відбувалося у м. Кельн на базі TÜV Rheinland Group (http://ru.wikipedia.org/wiki/T%C3%9CV_Rheinland_Group) – міжнародного концерну, що займається сертифікацією, технічним наглядом, різноманітними перевірками та ін.

Значну частину навчальної програми займали практичні заняття у формі ознайомлення з різноманітними виробництвами потужного, середнього та малого бізнесу, спілкування з робітниками, інженерами та власниками фірм. Дмитро та Олександр докладно розповіли про організацію виробництва на відвіданих ними фірмах та заводах, принципи ведення бізнесу у Німеччині, особливо відмітили складові, що дозволяють успішно конкурувати у сучасних умовах та підтримувати на бездоганному рівні всесвітньо відому німецьку якість продукції.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Розповідь викликала велике зацікавлення студентів та інших присутніх, відбулося живе обговорення важливих моментів сучасного виробництва європейського рівня, можливих шляхів співробітництва та побудови і модернізації різноманітних виробництв України.

joomla

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Пошук