Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Студенти та співробітники кафедри КН (секції КСУ) 30 листопада відвідали засідання Сумського бізнес клубу (http://vk.com/businessclubsumy), яке відбулося у літературній вітальні БІЦ (бібліотека СумДУ). На зустріч були запрошені успішні підприємці Олександр Худотеплий (віце-президент клубу) та Дмитро Живицький (колишній випускник СумДУ, директор інженерно-технічного центру "Сучасні технології безпеки").

Вони щойно повернулися з навчання у Німеччині, де підвищували свою кваліфікацію протягом місяця, та поділилися своїми враженнями та набутими знаннями. Навчання відбувалося у м. Кельн на базі TÜV Rheinland Group (http://ru.wikipedia.org/wiki/T%C3%9CV_Rheinland_Group) – міжнародного концерну, що займається сертифікацією, технічним наглядом, різноманітними перевірками та ін.

Значну частину навчальної програми займали практичні заняття у формі ознайомлення з різноманітними виробництвами потужного, середнього та малого бізнесу, спілкування з робітниками, інженерами та власниками фірм. Дмитро та Олександр докладно розповіли про організацію виробництва на відвіданих ними фірмах та заводах, принципи ведення бізнесу у Німеччині, особливо відмітили складові, що дозволяють успішно конкурувати у сучасних умовах та підтримувати на бездоганному рівні всесвітньо відому німецьку якість продукції.

Зустріч пройшла у теплій атмосфері. Розповідь викликала велике зацікавлення студентів та інших присутніх, відбулося живе обговорення важливих моментів сучасного виробництва європейського рівня, можливих шляхів співробітництва та побудови і модернізації різноманітних виробництв України.