Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Студенти секції КСУ здобули перемоги у Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт 2014-2015 навчального року.

Студентка групи СУм-41 Солошенко Аліна отримала диплом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», секція «Лабораторне обладнання для дослідження технічних та електромеханічних систем».

Конкурс відбувався на базі Дніпродзержинського технічного університету. Наукова робота студентки на тему «Система електроживлення індуктора мало об’ємної індукційної тигельної печі» була визнана кращою в цьому напрямку. Науковий керівник роботи доцент секції КСУ Черв’яков В.Д. Комісія відзначила актуальність розробки і необхідність продовжити роботу з даної тематики.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика» на базі СумДУ стала студентка нашої секції Лістратенко Катерина, група СУ-11. За наукову розробку «Візуалізація дисперсного складу вологи, що міститься у газі» під керівництвом доцента секції Кулінченко Г.В., Катерина була нагороджена дипломом III ступеня.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників з високими досягненнями. Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!