Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Студенти секції КСУ здобули перемоги у Всеукраїнських конкурсах наукових студентських робіт 2014-2015 навчального року.

Студентка групи СУм-41 Солошенко Аліна отримала диплом першого ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка», секція «Лабораторне обладнання для дослідження технічних та електромеханічних систем».

Конкурс відбувався на базі Дніпродзержинського технічного університету. Наукова робота студентки на тему «Система електроживлення індуктора мало об’ємної індукційної тигельної печі» була визнана кращою в цьому напрямку. Науковий керівник роботи доцент секції КСУ Черв’яков В.Д. Комісія відзначила актуальність розробки і необхідність продовжити роботу з даної тематики.

Переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з групи спеціальностей «Інформатика і кібернетика» на базі СумДУ стала студентка нашої секції Лістратенко Катерина, група СУ-11. За наукову розробку «Візуалізація дисперсного складу вологи, що міститься у газі» під керівництвом доцента секції Кулінченко Г.В., Катерина була нагороджена дипломом III ступеня.

Вітаємо переможців та їх наукових керівників з високими досягненнями. Бажаємо нових творчих зрушень, наукових перемог, натхнення і удачі!