В червні 2014 року на секції КСУ відбувся захист дипломних проектів. 28 студентів денної форми навчання та 26 заочної форми навчання захистили свої дипломні проекти та магістерські роботи.
Три студента представили свої проекти англійською мовою.
Студент групи СУм-31 Толбатов Сергій, який перебував у відрядженні в Канаді представив свою роботу по скап - зв'язку англійською мовою.

Державна екзаменаційна комісія в особі голови комісії, заступника головного інженера ПАТ «СМНВО ім. Фрунзе» Костенко С.М. відзначила високий рівень підготовки проектів та робіт, актуальність розглянутих в них завдань і проблем в області автоматизації та управлінні виробничими об'єктами.
     За результатами проведення державної атестації 14 студентів отримали кваліфікацію магістра "Інженер-дослідник з комп'ютеризованих систем та автоматики" і 40 студентів кваліфікацію спеціаліста "Інженер з комп'ютерних систем".
       Дорогі випускники! Щиро, від усього серця, вітаємо вас з успішним закінченням університету! Кілька років тому ви прийшли вступати до нашого вишу, зробивши для себе дуже важливий вибір. Хочеться вірити, що він був не випадковим, а добре продуманим і єдино вірним. Адже, незважаючи на те, що позаду залишилися роки навчання і захист диплома, головний іспит у вас попереду і здавати його доведеться все життя.
    Пам'ятайте, що успішним у професії може стати тільки той, хто відкритий для всього нового, готовий удосконалюватися і поглиблювати свої знання, а потім застосовувати їх на практиці.
Пам'ятайте своїх педагогів, які навчили вас всьому, що знають і вміють самі і залишили з вами частинку своєї душі. Щиро бажаємо вам щастя, благополуччя, успішного початку професійного шляху, всього самого найкращого. Колектив секції КСУ