Get Adobe Flash player

Головне меню

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

Дата і час

  23.09.2017 Wetter Ostsee

Форма входа

Група в КОНТАКТЕ

21 та 27 листопада викладачі секції комп'ютеризованих систем управління провели зустрічі зі студентами спеціальностей "Обслуговування комп'ютерних систем і мереж" та "Монтаж, обслуговування засобів та систем автоматизації технологічного виробництва" Сумського технікуму харчової промисловості. Зустрічі проводилися в рамках профорієнтаційної роботи з майбутніми студентами. 

 

Перед майбутніми абітурієнтами виступив завідувач секції КСУ доцент Черв'яков Володимир Дмитрович. У своєму виступі він дав характеристику спеціальності та зосередив увагу на правилах вступу на факультет ЕлІТ по закінченню технікуму на скорочений термін навчання. 

Старший викладач Панич Андрій Олександрович продемонстрував роботу контролерів SIEMENS та програмованих робототехнічних комплексів. 

Зустріч відбулася в дружній обстановці. На поставлені студентами запитання були надані вичерпні відповіді.

Склад кафедри

Хто на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

Пошук