Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

Другого листопада в літературній вітальні бібліотечно-інформаційного центру СумДУ відбулася зустріч з успішним підприємцем директором ТОВ «Інженерно-технічна компанія «Автоматик-груп» Землянко Владиславом, випускником кафедри КСУ (1995 рік) за спеціалізацією робототехнічні системи та комплекси. Зустріч організована за ініціативою Стартап-центру СумДУ “NewGeneration”.

ТОВ «ІТК «Автоматик-груп» - лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумський області, Україні та країнах СНД. Завдяки якісній організації, наполегливій роботі висококваліфікованих фахівців, використанню нових технологій компанія стрімко розвивалась з 2005р., останні роки входить у список кращих підприємств Сумщини, а продукція компанії до списку 100 найкращих товарів Сумщини. У 2012 р. Владислав Землянко став переможцем щорічного рейтингу «Золота перлина» у сфері обслуговування, а починалась його кар’єра з успішного навчання.

На зустрічі були присутні студенти-старшокурсники, викладачі та співробітники секції КСУ. Зустріч проходила в дружній атмосфері. Владислав Григорович розповів про етапи своєї професійної кар’єри та розвиток бізнесу. В ході бесіди була приділена увага умінням та навичкам, які необхідні для роботи в компанії. Студенти виявили зацікавленість та задавали багато питань стосовно роботи в компанії та ведення бізнесу в сучасних умовах. Співробітники кафедри обговорили питання стосовно можливості проведення практики студентів та працевлаштування випускників.

Владислав Григорович побажав студентам успіхів у навчанні та професійного зростання.