Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

Другого листопада в літературній вітальні бібліотечно-інформаційного центру СумДУ відбулася зустріч з успішним підприємцем директором ТОВ «Інженерно-технічна компанія «Автоматик-груп» Землянко Владиславом, випускником кафедри КСУ (1995 рік) за спеціалізацією робототехнічні системи та комплекси. Зустріч організована за ініціативою Стартап-центру СумДУ “NewGeneration”.

ТОВ «ІТК «Автоматик-груп» - лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумський області, Україні та країнах СНД. Завдяки якісній організації, наполегливій роботі висококваліфікованих фахівців, використанню нових технологій компанія стрімко розвивалась з 2005р., останні роки входить у список кращих підприємств Сумщини, а продукція компанії до списку 100 найкращих товарів Сумщини. У 2012 р. Владислав Землянко став переможцем щорічного рейтингу «Золота перлина» у сфері обслуговування, а починалась його кар’єра з успішного навчання.

На зустрічі були присутні студенти-старшокурсники, викладачі та співробітники секції КСУ. Зустріч проходила в дружній атмосфері. Владислав Григорович розповів про етапи своєї професійної кар’єри та розвиток бізнесу. В ході бесіди була приділена увага умінням та навичкам, які необхідні для роботи в компанії. Студенти виявили зацікавленість та задавали багато питань стосовно роботи в компанії та ведення бізнесу в сучасних умовах. Співробітники кафедри обговорили питання стосовно можливості проведення практики студентів та працевлаштування випускників.

Владислав Григорович побажав студентам успіхів у навчанні та професійного зростання.