Другого листопада в літературній вітальні бібліотечно-інформаційного центру СумДУ відбулася зустріч з успішним підприємцем директором ТОВ «Інженерно-технічна компанія «Автоматик-груп» Землянко Владиславом, випускником кафедри КСУ (1995 рік) за спеціалізацією робототехнічні системи та комплекси. Зустріч організована за ініціативою Стартап-центру СумДУ “NewGeneration”.

ТОВ «ІТК «Автоматик-груп» - лідер у галузі комплексного будівництва і автоматизації технологічних процесів виробничих підприємств в Сумський області, Україні та країнах СНД. Завдяки якісній організації, наполегливій роботі висококваліфікованих фахівців, використанню нових технологій компанія стрімко розвивалась з 2005р., останні роки входить у список кращих підприємств Сумщини, а продукція компанії до списку 100 найкращих товарів Сумщини. У 2012 р. Владислав Землянко став переможцем щорічного рейтингу «Золота перлина» у сфері обслуговування, а починалась його кар’єра з успішного навчання.

На зустрічі були присутні студенти-старшокурсники, викладачі та співробітники секції КСУ. Зустріч проходила в дружній атмосфері. Владислав Григорович розповів про етапи своєї професійної кар’єри та розвиток бізнесу. В ході бесіди була приділена увага умінням та навичкам, які необхідні для роботи в компанії. Студенти виявили зацікавленість та задавали багато питань стосовно роботи в компанії та ведення бізнесу в сучасних умовах. Співробітники кафедри обговорили питання стосовно можливості проведення практики студентів та працевлаштування випускників.

Владислав Григорович побажав студентам успіхів у навчанні та професійного зростання.