Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

24.02.2018 Wetter Ostsee

20 грудня на базі регіонального навчально-наукового центру «ПІТЕП» відбувся семінар на тему «Стан та перспективи використання відновлювальних джерел енергії в Україні» У семінарі прийняли участь доктор технічних наук Інституту відновлювальної енергетики (м. Київ) Головко В.М., представники провідних підприємств м. Суми

(ПАТ «СМПО ім. М.Ф. Фрунзе», ВАТ «Насосенергомаш», ВАТ «Хімпром»,  ВАТ «Центроліт») та викладачі, наукові співробітники, студенти факультетів ЕлІТ та ТеСЕТ Сумського державного університету. Відкрив семінар проректор з науково - педагогічної роботи В.О. Любчак, якій розповів про основні напрямки роботи СумДУ з напряму енергозбереження і зацікавленість університету в формуванні навчально-технічної бази для підготовки студентів.

Доктор технічних наук Головко В.М. розповів про інноваційні технології та інвестиційні пропозиції для паливно-енергетичного комплексу України. Він детально охарактеризував розробки по вітроенергетиці, сонячній енергетиці, гідроенергетиці, геотермальній енергетиці та біоенергетиці.

Доцентом секції КСУ Толбатовим Володимиром Ароновичем було розглянуто питання про використання в учбовому процесі теоретичних напрямків енергозбереження для промислових підприємств, а також привів алгоритми систем енергозбереження, якими користуються на ПАТ «СМПО ім. М.Ф. Фрунзе».

Декан факультету ЕлІТ Проценко Сергій Іванович подякував усім присутнім за активну участь у проведенні семінару і підтвердив необхідність проведення в СумДУ роботи по створенню зразків з використанням відновлювальних джерел енергії.

Було прийнято рішення щорічно проводити семінари з тематики «Стан та перспективи використання відновлювальних джерел енергії в Україні».

На сайті один гість та відсутні користувачі