Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

22.09.2017 Wetter Ostsee

20 грудня на базі регіонального навчально-наукового центру «ПІТЕП» відбувся семінар на тему «Стан та перспективи використання відновлювальних джерел енергії в Україні» У семінарі прийняли участь доктор технічних наук Інституту відновлювальної енергетики (м. Київ) Головко В.М., представники провідних підприємств м. Суми

(ПАТ «СМПО ім. М.Ф. Фрунзе», ВАТ «Насосенергомаш», ВАТ «Хімпром»,  ВАТ «Центроліт») та викладачі, наукові співробітники, студенти факультетів ЕлІТ та ТеСЕТ Сумського державного університету. Відкрив семінар проректор з науково - педагогічної роботи В.О. Любчак, якій розповів про основні напрямки роботи СумДУ з напряму енергозбереження і зацікавленість університету в формуванні навчально-технічної бази для підготовки студентів.

Доктор технічних наук Головко В.М. розповів про інноваційні технології та інвестиційні пропозиції для паливно-енергетичного комплексу України. Він детально охарактеризував розробки по вітроенергетиці, сонячній енергетиці, гідроенергетиці, геотермальній енергетиці та біоенергетиці.

Доцентом секції КСУ Толбатовим Володимиром Ароновичем було розглянуто питання про використання в учбовому процесі теоретичних напрямків енергозбереження для промислових підприємств, а також привів алгоритми систем енергозбереження, якими користуються на ПАТ «СМПО ім. М.Ф. Фрунзе».

Декан факультету ЕлІТ Проценко Сергій Іванович подякував усім присутнім за активну участь у проведенні семінару і підтвердив необхідність проведення в СумДУ роботи по створенню зразків з використанням відновлювальних джерел енергії.

Було прийнято рішення щорічно проводити семінари з тематики «Стан та перспективи використання відновлювальних джерел енергії в Україні».