Студенти кафедри КСУ освітнього рівня бакалавр здобувають практичні навички професійної діяльності в період проходження виробничої та переддипломної практики, а відповідно студенти кваліфікаційного рівня магістр – в період переддипломної практики. Процес проходження практики відбувається згідно з затвердженим графіком навчального процесу на провідних підприємствах, в установах та організаціях в країні та за кордоном. Також на кафедрі організована комплексна лабораторія де студенти можуть працювати над різноманітними власними проєктами під час практики та в період навчального процесу.
Випускники спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» («Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології») успішно працюють в проєктно-конструкторських організаціях, науково-дослідних установах, обчислювальних центрах, на промислових підприємствах в різних галузях виробництва, на підприємствах зв‘язку, транспорту, де застосовуються системи автоматики та управління, в службах обслуговування телекомунікаційних систем та інформаційних технологій, в сфері розробки та забезпечення якості програмного забезпечення:
- Інженером-програмістом АСУТП на підприємстві будь-якої галузі;
- Техніком-програмістом в галузі промислової автоматизації;
- Аналітиком програмних комплексів і комп’ютерно-інтегрованих систем;
- Спеціалістом з комп’ютеризованих систем управління, автоматики та обробки інформації;
- Координатором і менеджером Hi-Tech, IT і IIoT проєктів;
- Науковим співробітником в науково-дослідних організаціях;
- Програмістом, мережевим адміністратором в обчислювальних центрах.
Випускники спеціальності 176 «Мікро- та наносистемна техніка» успішно працюють у науково-дослідницьких, проєктно-конструкторських організаціях, на виробництві, в медичних закладах, IT-компаніях та інших на посадах пов’язаних з електронікою та сучасними IT-технологіями. науково-дослідних вітчизняних та закордонних установах у галузі фізичної електроніки та нанотехнологій.
Кафедра комп’ютеризованих систем управління співпрацює з багатьма державними, приватними, виробничими і невиробничими підприємствами – замовниками кадрів. Основними базами практики для студентів та подальшого працевлаштування випускників освітньої програми «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» («Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології») є:
АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» – провідний виробник і постачальник упаковки для харчових продуктів і напоїв, фармацевтичної та технічної промисловості (угода про співпрацю).
АТ «СМНВО-Інжиніринг» – машинобудівне виробництво що виготовляє різноманітну продукцію для хімічних, видобувних, машинобудівних, інфраструктурних галузей (угода про співпрацю).
AIUT – передові рішення у галузі автоматизації та роботизації промислових процесів, а також інтелектуальні екосистеми IoT (угода про співпрацю).
Automatic group – надає повний комплекс послуг по розробці і впровадженню автоматизованих систем управління технологічними процесами для промислових підприємств (угода про співпрацю).
Molfar Technologies – передові рішення в сфері машинного зору, машинного навчання, штучного інтелекту
ТОВ “ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА” – виробництво металевих банок, ящиків та інших металевих ємностей (тонкостінних)
DTEK Group – підприємства Групи ДТЕК виробляють електроенергію на сонячних, вітрових та теплових електростанціях, добувають вугілля та природний газ, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському та зарубіжних ринках, розподіляють електроенергію та управляють інфраструктурою електромереж, постачають електроенергію споживачам та пропонують рішення з енергоефективності і розвивають мережу швидких зарядних станцій для електромобілів.
Концерн НІКМАС – міжгалузеві інжинірингові рішення (угода про співпрацю).