Проєкт команди КСУ став призером конкурсу стартапів

05.12.2023 в 10:27

⚡️ У п’ятницю 1 грудня в Львові відбувся конкурс ITs DISCO Boost в межах DISCO InnoLab Lviv 2023.
Кафедра КСУ презентувала одразу три проєкти:
🔸«Системи керування роботів-сортувальників» (Лащенков Руслан, студент 2 курсу; Ісенко Андрій, студент 2 курсу; Зікратий Ростислав, студент 2 курсу; Дрозденко Олександр, студент 1 курсу магістратури; Індик Михайло студент 4 курсу; ментор команди – Петро Леонтьєв, завідувач кафедри КСУ ).
🔸«Автоматизація процесу ресурсозбережного вирощування рослин в теплиці» (Іван Максимов – студент 4го курсу, Богдан Богулов аспірант, Давиденко Ілля студент 1 курсу магістратури; ментор команди – Петро Леонтьєв завідувач кафедри КСУ)
🔸Та проєкт, який в результаті отримав призове ІІ місце – «Ленд-дрон SAFER»(студент 1-го курсу магістратури Денис Стриженок, аспірант Левковський Олександр,аспірант Лелюх Олександр , студент 1 курсу магістратури Бугаєць Павло(ментор команди – Петро Леонтьєв, завідувач кафедри КСУ).
🚀Вітаємо хлопців з успішною участю у конкурсі та бажаємо натхнення для майбутніх досягнень та перемог!